RHEA COSTA FASHION SRL
| Denumire | RHEA COSTA FASHION SRL |
| CUI | 26108120 |
| Nr. Reg. Com. | J2009010253400 |
| EUID | ROONRC.J40/10253/2009 |
| CAEN | 7411 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-10-15 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONSTANTIN ANDREEA - CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 12 395 797 | 3 750 699 | 3 223 302 | 444 814 | 13 490 991 | 10 741 568 | 27 |
| 2023 | 11 739 709 | 4 306 811 | 1 595 425 | 541 281 | 11 781 885 | 10 762 977 | 33 |
| 2022 | 12 956 801 | 5 058 600 | 2 520 973 | 298 588 | 9 536 544 | 7 351 931 | 32 |
| 2021 | 8 275 687 | 3 140 087 | 2 300 912 | 364 013 | 6 638 491 | 4 724 837 | 36 |
| 2020 | 4 491 977 | 740 965 | 1 686 975 | 450 405 | 3 612 090 | 2 465 621 | 38 |
| 2019 | 5 886 766 | 903 123 | 1 705 603 | 313 468 | 3 739 673 | 2 356 236 | 46 |
| 2018 | 5 316 455 | 571 765 | 1 677 283 | 470 908 | 3 450 524 | 2 249 249 | 47 |
| 2017 | 5 322 188 | 738 036 | 1 578 049 | 400 547 | 3 122 343 | 1 947 784 | 49 |
| 2016 | 4 831 351 | 109 177 | 1 102 153 | 469 126 | 2 489 601 | 1 859 710 | 51 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 395 797 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RHEA COSTA FASHION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7411 Rev. 0 (echivalent: 7411 Rev. 1, 7411 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități juridice |
| Descriere Activitate | Activități juridice |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7411: Activități juridice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RHEA COSTA FASHION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RHEA COSTA FASHION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RHEA COSTA FASHION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 444.814 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.490.991 |
| Stocuri | 5.420.351 |
| Creante | 1.096.723 |
| Casa si conturi la banci | 6.973.917 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.986 |
| DATORII | 3.223.302 |
| VENITURI IN AVANS | 3.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.741.568 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 12.395.797 |
| VENITURI TOTALE | 12.862.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.437.922 |
| Profitul brut | 4.424.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.750.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 541.281 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.781.885 |
| Stocuri | 4.911.105 |
| Creante | 1.254.842 |
| Casa si conturi la banci | 5.615.938 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.157 |
| DATORII | 1.595.425 |
| VENITURI IN AVANS | 3.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.762.977 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 11.739.709 |
| VENITURI TOTALE | 12.631.033 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.604.931 |
| Profitul brut | 5.026.102 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.306.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 298.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.536.544 |
| Stocuri | 3.857.068 |
| Creante | 2.264.960 |
| Casa si conturi la banci | 3.414.516 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.693 |
| DATORII | 2.520.973 |
| VENITURI IN AVANS | 3.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.351.931 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 12.956.801 |
| VENITURI TOTALE | 13.935.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.046.554 |
| Profitul brut | 5.889.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.058.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 364.013 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.638.491 |
| Stocuri | 2.557.361 |
| Creante | 1.685.803 |
| Casa si conturi la banci | 2.395.327 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.166 |
| DATORII | 2.300.912 |
| VENITURI IN AVANS | 3.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.724.837 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 8.275.687 |
| VENITURI TOTALE | 9.861.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.274.860 |
| Profitul brut | 3.586.450 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.140.087 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 450.405 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.612.090 |
| Stocuri | 1.632.277 |
| Creante | 712.004 |
| Casa si conturi la banci | 1.267.809 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.022 |
| DATORII | 1.686.975 |
| VENITURI IN AVANS | 3.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.465.621 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.491.977 |
| VENITURI TOTALE | 4.566.840 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.686.737 |
| Profitul brut | 880.103 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 740.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 313.468 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.739.673 |
| Stocuri | 1.947.713 |
| Creante | 1.041.894 |
| Casa si conturi la banci | 750.066 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.698 |
| DATORII | 1.705.603 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.356.236 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 5.886.766 |
| VENITURI TOTALE | 6.614.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.473.868 |
| Profitul brut | 1.140.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 903.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 470.908 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.450.524 |
| Stocuri | 1.603.458 |
| Creante | 686.090 |
| Casa si conturi la banci | 1.160.976 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.621 |
| DATORII | 1.677.283 |
| VENITURI IN AVANS | 2.521 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.249.249 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 5.316.455 |
| VENITURI TOTALE | 5.578.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.838.465 |
| Profitul brut | 740.216 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 571.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 400.547 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.122.343 |
| Stocuri | 1.386.423 |
| Creante | 515.863 |
| Casa si conturi la banci | 1.220.057 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.943 |
| DATORII | 1.578.049 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.947.784 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 5.322.188 |
| VENITURI TOTALE | 5.752.703 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.819.632 |
| Profitul brut | 933.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 738.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 469.126 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.489.601 |
| Stocuri | 1.250.965 |
| Creante | 560.661 |
| Casa si conturi la banci | 677.975 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.136 |
| DATORII | 1.102.153 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.859.710 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.831.351 |
| VENITURI TOTALE | 5.104.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.908.186 |
| Profitul brut | 196.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 109.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |