RIDIA COMISIONAR S.R.L.
| Denumire | RIDIA COMISIONAR S.R.L. |
| CUI | 31482945 |
| Nr. Reg. Com. | J33/292/2013 |
| EUID | ROONRC.J33/292/2013 |
| CAEN | 5229 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-04-09 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FRUNZĂ ADRIAN-FLORENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 736 190 | 3 181 969 | 4 935 540 | 1 692 587 | 6 425 923 | 3 182 970 | 17 |
| 2023 | 19 474 309 | 3 615 553 | 7 107 380 | 1 928 280 | 8 809 175 | 3 630 075 | 19 |
| 2022 | 22 430 645 | 3 637 536 | 4 416 548 | 1 465 587 | 8 000 182 | 5 049 221 | 17 |
| 2021 | 16 148 168 | 1 460 805 | 1 637 870 | 1 360 611 | 5 356 725 | 5 079 466 | 17 |
| 2020 | 16 858 437 | 1 503 156 | 2 828 103 | 935 214 | 5 561 676 | 3 668 787 | 15 |
| 2019 | 16 985 314 | 1 042 503 | 2 512 073 | 695 643 | 5 026 305 | 3 209 875 | 18 |
| 2018 | 15 190 243 | 1 141 337 | 2 443 827 | 487 469 | 4 123 730 | 2 167 372 | 18 |
| 2017 | 17 639 725 | 1 420 543 | 4 536 568 | 391 759 | 5 434 954 | 1 290 145 | 19 |
| 2016 | 15 878 209 | 1 744 451 | 1 615 484 | 163 542 | 3 157 804 | 1 705 862 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 736 190 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RIDIA COMISIONAR S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5229 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități anexe transporturilor |
| Descriere Activitate | Alte activități anexe transporturilor |
| Cod CAEN principal | 52 Alte activități anexe transporturilor |
| Descriere activitate (principal) | Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 5229: Alte activități anexe transporturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RIDIA COMISIONAR S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RIDIA COMISIONAR S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RIDIA COMISIONAR S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.692.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.425.923 |
| Stocuri | 69.870 |
| Creante | 4.068.316 |
| Casa si conturi la banci | 2.287.737 |
| DATORII | 4.935.540 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.182.970 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.736.190 |
| VENITURI TOTALE | 19.942.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.171.877 |
| Profitul brut | 3.771.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.181.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.928.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.809.175 |
| Stocuri | 18.734 |
| Creante | 6.835.015 |
| Casa si conturi la banci | 1.955.426 |
| DATORII | 7.107.380 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.630.075 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.474.309 |
| VENITURI TOTALE | 19.684.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.483.182 |
| Profitul brut | 4.201.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.615.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.465.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.000.182 |
| Stocuri | 18.736 |
| Creante | 6.311.291 |
| Casa si conturi la banci | 1.670.155 |
| DATORII | 4.416.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.049.221 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.430.645 |
| VENITURI TOTALE | 22.607.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.354.269 |
| Profitul brut | 4.252.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.637.536 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.360.611 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.356.725 |
| Stocuri | 20.236 |
| Creante | 4.355.763 |
| Casa si conturi la banci | 980.726 |
| DATORII | 1.637.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.079.466 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.148.168 |
| VENITURI TOTALE | 16.380.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.717.357 |
| Profitul brut | 1.662.956 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.460.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 935.214 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.561.676 |
| Stocuri | 19.839 |
| Creante | 4.105.571 |
| Casa si conturi la banci | 1.436.266 |
| DATORII | 2.828.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.668.787 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.858.437 |
| VENITURI TOTALE | 16.937.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.219.343 |
| Profitul brut | 1.717.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.503.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 695.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.026.305 |
| Stocuri | 42.773 |
| Creante | 4.857.244 |
| Casa si conturi la banci | 126.288 |
| DATORII | 2.512.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.209.875 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.985.314 |
| VENITURI TOTALE | 17.297.834 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.052.111 |
| Profitul brut | 1.245.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.042.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 487.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.123.730 |
| Stocuri | 99.972 |
| Creante | 3.555.161 |
| Casa si conturi la banci | 468.597 |
| DATORII | 2.443.827 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.167.372 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.190.243 |
| VENITURI TOTALE | 15.230.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.859.370 |
| Profitul brut | 1.370.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.141.337 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 391.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.434.954 |
| Stocuri | 11.141 |
| Creante | 5.080.501 |
| Casa si conturi la banci | 343.312 |
| DATORII | 4.536.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.290.145 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.639.725 |
| VENITURI TOTALE | 17.710.442 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.037.749 |
| Profitul brut | 1.672.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.420.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 163.542 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.157.804 |
| Stocuri | 11.925 |
| Creante | 2.871.870 |
| Casa si conturi la banci | 274.009 |
| DATORII | 1.615.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.705.862 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.878.209 |
| VENITURI TOTALE | 15.958.408 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.883.580 |
| Profitul brut | 2.074.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.744.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |