ROMFER TRANS SRL
| Denumire | ROMFER TRANS SRL |
| CUI | 16394106 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000887160 |
| EUID | ROONRC.J2004000887160 |
| CAEN | 3811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-05-06 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘPAK BOLDICI CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 40 231 442 | 3 185 036 | 49 587 763 | 35 772 962 | 43 641 163 | 25 731 962 | 94 |
| 2023 | 32 772 957 | 5 008 739 | 55 692 459 | 34 817 876 | 46 962 877 | 24 146 111 | 82 |
| 2022 | 20 633 402 | 1 340 610 | 41 928 998 | 32 817 361 | 30 561 399 | 19 539 043 | 67 |
| 2021 | 15 854 394 | 400 861 | 38 991 628 | 31 348 982 | 26 554 530 | 18 217 908 | 54 |
| 2020 | 11 170 260 | 24 107 | 29 376 180 | 23 764 293 | 27 160 361 | 17 869 321 | 44 |
| 2019 | 23 058 985 | 3 480 310 | 23 053 375 | 22 359 164 | 23 965 166 | 17 817 514 | 69 |
| 2018 | 24 658 894 | 4 897 423 | 21 710 931 | 14 265 249 | 26 746 276 | 14 114 884 | 49 |
| 2017 | 14 732 966 | 1 057 599 | 14 022 253 | 12 366 870 | 15 999 275 | 11 543 919 | 36 |
| 2016 | 11 605 174 | 384 669 | 9 508 963 | 9 124 294 | 10 875 023 | 10 502 245 | 36 |
Statistics
Commercial networks and enterprises40 231 442 lei
23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROMFER TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3811 Rev. 2 (echivalent: 3811 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Colectarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Dolj , domeniul 3811: Colectarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROMFER TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROMFER TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROMFER TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.772.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.641.163 |
| Stocuri | 9.709.863 |
| Creante | 30.200.916 |
| Casa si conturi la banci | 3.730.384 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 175.123 |
| DATORII | 49.587.763 |
| PROVIZIOANE | 4.269.523 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.731.962 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.231.442 |
| VENITURI TOTALE | 43.822.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.577.454 |
| Profitul brut | 3.245.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.185.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.817.876 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.962.877 |
| Stocuri | 9.551.522 |
| Creante | 30.400.101 |
| Casa si conturi la banci | 7.011.254 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 202.832 |
| DATORII | 55.692.459 |
| PROVIZIOANE | 2.145.015 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.146.111 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 32.772.957 |
| VENITURI TOTALE | 33.096.120 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.005.961 |
| Profitul brut | 5.090.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.008.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.817.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.561.399 |
| Stocuri | 7.179.319 |
| Creante | 21.967.471 |
| Casa si conturi la banci | 1.414.609 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62.489 |
| DATORII | 41.928.998 |
| PROVIZIOANE | 1.973.208 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.539.043 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.633.402 |
| VENITURI TOTALE | 22.875.883 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.535.273 |
| Profitul brut | 1.340.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.340.610 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.348.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.554.530 |
| Stocuri | 6.812.730 |
| Creante | 19.643.695 |
| Casa si conturi la banci | 98.105 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.790 |
| DATORII | 38.991.628 |
| PROVIZIOANE | 734.766 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.217.908 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.854.394 |
| VENITURI TOTALE | 18.571.442 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.169.913 |
| Profitul brut | 401.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 400.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.764.293 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.160.361 |
| Stocuri | 6.866.408 |
| Creante | 19.029.133 |
| Casa si conturi la banci | 1.264.820 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.613 |
| DATORII | 29.376.180 |
| PROVIZIOANE | 3.684.766 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.869.321 |
| Capital subscris varsat | 3.985.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.170.260 |
| VENITURI TOTALE | 17.452.585 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.289.964 |
| Profitul brut | 162.621 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.107 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.359.164 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.965.166 |
| Stocuri | 7.032.069 |
| Creante | 16.837.162 |
| Casa si conturi la banci | 95.935 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.568 |
| DATORII | 23.053.375 |
| PROVIZIOANE | 5.478.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.817.514 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.058.985 |
| VENITURI TOTALE | 24.116.967 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.475.193 |
| Profitul brut | 3.641.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.480.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.265.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.746.276 |
| Stocuri | 8.238.642 |
| Creante | 18.302.912 |
| Casa si conturi la banci | 204.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.858 |
| DATORII | 21.710.931 |
| PROVIZIOANE | 5.193.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.114.884 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.658.894 |
| VENITURI TOTALE | 25.319.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.834.959 |
| Profitul brut | 5.484.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.897.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.366.870 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.999.275 |
| Stocuri | 879.290 |
| Creante | 13.871.347 |
| Casa si conturi la banci | 1.248.638 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.415 |
| DATORII | 14.022.253 |
| PROVIZIOANE | 2.807.388 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.543.919 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.732.966 |
| VENITURI TOTALE | 15.257.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.998.552 |
| Profitul brut | 1.258.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.057.599 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.124.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.875.023 |
| Stocuri | 280.544 |
| Creante | 10.472.234 |
| Casa si conturi la banci | 122.245 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.891 |
| DATORII | 9.508.963 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.502.245 |
| Capital subscris varsat | 3.985.200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.605.174 |
| VENITURI TOTALE | 10.560.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.133.578 |
| Profitul brut | 426.935 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 384.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |