ROMPLY MEROPS S.A.
| Denumire | ROMPLY MEROPS S.A. |
| CUI | 23369113 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000423514 |
| EUID | ROONRC.J51/423/2012 |
| CAEN | 1621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-10-29 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IVAN MARIOARA | - | România |
| MITUCĂ CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 36 721 795 | 3 100 851 | 39 856 696 | 46 428 217 | 29 735 897 | 32 701 867 | 130 |
| 2023 | 36 549 034 | 2 280 772 | 41 732 045 | 44 560 592 | 26 967 585 | 29 604 515 | 136 |
| 2022 | 41 257 732 | 4 038 092 | 32 679 859 | 35 496 795 | 24 486 701 | 27 334 180 | 139 |
| 2021 | 33 159 167 | 4 170 577 | 29 728 306 | 30 571 623 | 22 471 041 | 23 340 117 | 151 |
| 2020 | 21 675 531 | 465 492 | 26 403 041 | 28 401 471 | 17 393 858 | 19 391 031 | 157 |
| 2019 | 21 125 105 | 509 287 | 22 974 984 | 27 236 552 | 14 707 431 | 18 999 259 | 149 |
| 2018 | 24 931 681 | 255 216 | 17 957 143 | 26 131 692 | 10 377 757 | 18 586 140 | 142 |
| 2017 | 22 594 781 | -3 559 780 | 13 426 785 | 1 436 237 | 6 557 696 | -5 410 527 | 145 |
| 2016 | 23 115 357 | -5 021 639 | 9 974 074 | 1 879 635 | 5 607 711 | -2 468 716 | 194 |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 721 795 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROMPLY MEROPS S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 1621 Rev. 2 (echivalent: 1621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere Activitate | Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1621: Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROMPLY MEROPS S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROMPLY MEROPS S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROMPLY MEROPS S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.428.217 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.735.897 |
| Stocuri | 19.705.674 |
| Creante | 9.758.118 |
| Casa si conturi la banci | 272.105 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.791 |
| DATORII | 39.856.696 |
| VENITURI IN AVANS | 3.658.342 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.701.867 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 36.721.795 |
| VENITURI TOTALE | 39.690.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.470.445 |
| Profitul brut | 3.219.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.100.851 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.560.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.967.585 |
| Stocuri | 19.286.213 |
| Creante | 7.598.880 |
| Casa si conturi la banci | 82.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.271 |
| DATORII | 41.732.045 |
| VENITURI IN AVANS | 240.888 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.604.515 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.549.034 |
| VENITURI TOTALE | 43.597.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.316.770 |
| Profitul brut | 2.280.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.280.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.496.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.486.701 |
| Stocuri | 17.280.309 |
| Creante | 7.163.979 |
| Casa si conturi la banci | 42.413 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.971 |
| DATORII | 32.679.859 |
| VENITURI IN AVANS | 15.428 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.334.180 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 41.257.732 |
| VENITURI TOTALE | 45.847.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.809.259 |
| Profitul brut | 4.038.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.038.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.571.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.471.041 |
| Stocuri | 17.090.612 |
| Creante | 5.210.717 |
| Casa si conturi la banci | 169.712 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.187 |
| DATORII | 29.728.306 |
| VENITURI IN AVANS | 15.428 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.340.117 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 33.159.167 |
| VENITURI TOTALE | 34.206.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.035.601 |
| Profitul brut | 4.170.577 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.170.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 151 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.401.471 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.393.858 |
| Stocuri | 14.281.395 |
| Creante | 4.075.957 |
| Casa si conturi la banci | -963.494 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.439 |
| DATORII | 26.403.041 |
| VENITURI IN AVANS | 41.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.391.031 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.675.531 |
| VENITURI TOTALE | 24.556.680 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.091.188 |
| Profitul brut | 465.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 465.492 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 157 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.236.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.707.431 |
| Stocuri | 12.417.878 |
| Creante | 3.216.882 |
| Casa si conturi la banci | -927.329 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.688 |
| DATORII | 22.974.984 |
| VENITURI IN AVANS | 15.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.999.259 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.125.105 |
| VENITURI TOTALE | 28.019.845 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.510.558 |
| Profitul brut | 509.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 509.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 149 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.131.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.377.757 |
| Stocuri | 6.920.845 |
| Creante | 3.249.546 |
| Casa si conturi la banci | 207.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.262 |
| DATORII | 17.957.143 |
| VENITURI IN AVANS | 15.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.586.140 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.931.681 |
| VENITURI TOTALE | 28.835.814 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.580.598 |
| Profitul brut | 255.216 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.436.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.557.696 |
| Stocuri | 4.453.934 |
| Creante | 2.096.004 |
| Casa si conturi la banci | 7.758 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.753 |
| DATORII | 13.426.785 |
| VENITURI IN AVANS | 15.428 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.410.527 |
| Capital subscris varsat | 105.506.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 22.594.781 |
| VENITURI TOTALE | 21.119.044 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.678.824 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.559.780 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.559.780 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.879.635 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.607.711 |
| Stocuri | 4.380.260 |
| Creante | 1.125.080 |
| Casa si conturi la banci | 102.371 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.404 |
| DATORII | 9.974.074 |
| VENITURI IN AVANS | 15.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.468.716 |
| Capital subscris varsat | 105.506.300 |
| Cifra de afaceri neta | 23.115.357 |
| VENITURI TOTALE | 39.419.978 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.441.617 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.021.639 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.021.639 |
| Numar mediu de salariati | 194 |