ROV HEIZ CONSULT SRL
| Denumire | ROV HEIZ CONSULT SRL |
| CUI | 19027589 |
| Nr. Reg. Com. | J40/14882/2006 |
| EUID | ROONRC.J40/14882/2006 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-09-19 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONDREA RĂZVAN - IONEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 29 414 774 | 3 143 495 | 4 890 055 | 306 470 | 15 190 739 | 10 551 548 | 49 |
| 2023 | 28 849 375 | 3 193 110 | 8 351 189 | 389 331 | 15 425 761 | 7 409 642 | 50 |
| 2022 | 49 311 225 | 4 238 957 | 7 373 421 | 409 151 | 11 256 771 | 4 238 764 | 42 |
| 2021 | 8 402 401 | 147 473 | 2 261 524 | 452 224 | 5 171 782 | 3 308 233 | 26 |
| 2020 | 7 722 031 | 111 515 | 1 236 221 | 711 918 | 3 941 076 | 3 360 760 | 29 |
| 2019 | 14 147 255 | 2 078 487 | 2 291 306 | 424 460 | 6 088 514 | 4 165 655 | 40 |
| 2018 | 13 311 070 | 2 738 680 | 2 591 169 | 568 278 | 5 599 140 | 3 520 236 | 42 |
| 2017 | 8 761 195 | 1 609 272 | 2 256 063 | 701 049 | 3 224 583 | 1 613 556 | 42 |
| 2016 | 10 013 281 | 605 545 | 1 688 071 | 363 076 | 3 128 575 | 1 747 567 | 43 |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 414 774 lei
2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROV HEIZ CONSULT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROV HEIZ CONSULT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROV HEIZ CONSULT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROV HEIZ CONSULT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 306.470 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.190.739 |
| Stocuri | 1.306.176 |
| Creante | 12.575.361 |
| Casa si conturi la banci | 1.309.202 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.884 |
| DATORII | 4.890.055 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.551.548 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.414.774 |
| VENITURI TOTALE | 29.693.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.138.831 |
| Profitul brut | 3.554.954 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.143.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 389.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.425.761 |
| Stocuri | 1.349.204 |
| Creante | 5.145.929 |
| Casa si conturi la banci | 8.930.628 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.229 |
| DATORII | 8.351.189 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.409.642 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.849.375 |
| VENITURI TOTALE | 29.086.769 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.465.807 |
| Profitul brut | 3.620.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.193.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 409.151 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.256.771 |
| Stocuri | 1.223.396 |
| Creante | 9.315.364 |
| Casa si conturi la banci | 718.011 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.753 |
| DATORII | 7.373.421 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.238.764 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.311.225 |
| VENITURI TOTALE | 49.391.937 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.498.043 |
| Profitul brut | 4.893.894 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.238.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 452.224 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.171.782 |
| Stocuri | 1.202.178 |
| Creante | 3.058.273 |
| Casa si conturi la banci | 911.331 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.241 |
| DATORII | 2.261.524 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.308.233 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.402.401 |
| VENITURI TOTALE | 8.410.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.227.289 |
| Profitul brut | 183.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 147.473 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 711.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.941.076 |
| Stocuri | 641.942 |
| Creante | 1.860.167 |
| Casa si conturi la banci | 1.438.967 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.477 |
| DATORII | 1.236.221 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.360.760 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.722.031 |
| VENITURI TOTALE | 7.935.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.793.545 |
| Profitul brut | 142.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 111.515 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 424.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.088.514 |
| Stocuri | 874.600 |
| Creante | 2.782.648 |
| Casa si conturi la banci | 2.431.266 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.477 |
| DATORII | 2.291.306 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.165.655 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.147.255 |
| VENITURI TOTALE | 14.284.595 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.823.461 |
| Profitul brut | 2.461.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.078.487 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 568.278 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.599.140 |
| Stocuri | 641.839 |
| Creante | 2.396.027 |
| Casa si conturi la banci | 2.561.274 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.477 |
| DATORII | 2.591.169 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.520.236 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.311.070 |
| VENITURI TOTALE | 13.322.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.071.759 |
| Profitul brut | 3.251.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.738.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 701.049 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.224.583 |
| Stocuri | 193.340 |
| Creante | 1.297.935 |
| Casa si conturi la banci | 1.733.308 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.477 |
| DATORII | 2.256.063 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.613.556 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.761.195 |
| VENITURI TOTALE | 8.789.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.859.196 |
| Profitul brut | 1.929.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.609.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 363.076 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.128.575 |
| Stocuri | 412.315 |
| Creante | 1.577.479 |
| Casa si conturi la banci | 1.138.781 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.477 |
| DATORII | 1.688.071 |
| VENITURI IN AVANS | 59.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.747.567 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.013.281 |
| VENITURI TOTALE | 10.014.822 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.289.644 |
| Profitul brut | 725.178 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 605.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |