S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L.
| Denumire | S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. |
| CUI | 15105501 |
| Nr. Reg. Com. | J2022003803127 |
| EUID | ROONRC.J40/13575/2002 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-12-19 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOICU OPREAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 12 731 278 | 3 169 703 | 936 281 | 634 244 | 7 514 091 | 3 456 273 | 22 |
| 2023 | 11 486 871 | 3 070 675 | 1 267 424 | 589 076 | 7 244 172 | 3 312 347 | 19 |
| 2022 | 10 514 332 | 3 181 615 | 1 406 942 | 428 151 | 12 956 213 | 9 128 860 | 20 |
| 2021 | 8 298 510 | 2 037 481 | 1 104 481 | 233 055 | 9 534 392 | 5 929 248 | 21 |
| 2020 | 9 298 735 | 2 835 203 | 662 920 | 411 541 | 5 398 225 | 3 891 070 | 23 |
| 2019 | 9 937 277 | 2 435 867 | 945 623 | 370 578 | 4 145 390 | 2 555 867 | 29 |
| 2018 | 10 313 401 | 1 186 728 | 772 931 | 272 078 | 3 757 982 | 2 690 494 | 38 |
| 2017 | 10 223 091 | 442 743 | 703 236 | 246 034 | 2 007 733 | 1 503 766 | 38 |
| 2016 | 9 109 087 | 218 922 | 1 596 271 | 721 206 | 2 470 973 | 1 534 707 | 40 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 731 278 lei
11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 634.244 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.514.091 |
| Stocuri | 182.189 |
| Creante | 591.780 |
| Casa si conturi la banci | 6.740.122 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.510 |
| DATORII | 936.281 |
| VENITURI IN AVANS | 3.571.957 |
| PROVIZIOANE | 185.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.456.273 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.731.278 |
| VENITURI TOTALE | 13.130.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.444.364 |
| Profitul brut | 3.686.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.169.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 589.076 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.244.172 |
| Stocuri | 244.773 |
| Creante | 415.953 |
| Casa si conturi la banci | 6.583.446 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 258 |
| DATORII | 1.267.424 |
| VENITURI IN AVANS | 3.099.089 |
| PROVIZIOANE | 154.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.312.347 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.486.871 |
| VENITURI TOTALE | 12.021.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.346.218 |
| Profitul brut | 3.675.767 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.070.675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 428.151 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.956.213 |
| Stocuri | 287.877 |
| Creante | 415.479 |
| Casa si conturi la banci | 12.252.857 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.276 |
| DATORII | 1.406.942 |
| VENITURI IN AVANS | 2.759.623 |
| PROVIZIOANE | 120.215 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.128.860 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.514.332 |
| VENITURI TOTALE | 10.993.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.283.459 |
| Profitul brut | 3.709.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.181.615 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.055 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.534.392 |
| Stocuri | 262.591 |
| Creante | 417.768 |
| Casa si conturi la banci | 8.854.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.594 |
| DATORII | 1.104.481 |
| VENITURI IN AVANS | 2.641.266 |
| PROVIZIOANE | 105.046 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.929.248 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.298.510 |
| VENITURI TOTALE | 8.924.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.542.080 |
| Profitul brut | 2.382.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.037.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 411.541 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.398.225 |
| Stocuri | 179.439 |
| Creante | 470.193 |
| Casa si conturi la banci | 4.748.593 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.129 |
| DATORII | 662.920 |
| VENITURI IN AVANS | 1.232.513 |
| PROVIZIOANE | 46.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.891.070 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.298.735 |
| VENITURI TOTALE | 9.475.106 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.114.591 |
| Profitul brut | 3.360.515 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.835.203 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 370.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.145.390 |
| Stocuri | 162.981 |
| Creante | 556.655 |
| Casa si conturi la banci | 3.425.754 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.699 |
| DATORII | 945.623 |
| VENITURI IN AVANS | 1.021.177 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.555.867 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.937.277 |
| VENITURI TOTALE | 10.411.303 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.494.151 |
| Profitul brut | 2.917.152 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.435.867 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 272.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.757.982 |
| Stocuri | 994.746 |
| Creante | 552.240 |
| Casa si conturi la banci | 2.210.996 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.571 |
| DATORII | 772.931 |
| VENITURI IN AVANS | 574.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.690.494 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.313.401 |
| VENITURI TOTALE | 10.365.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.858.596 |
| Profitul brut | 1.506.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.186.728 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 246.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.007.733 |
| Stocuri | 1.253.907 |
| Creante | 458.005 |
| Casa si conturi la banci | 295.821 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.250 |
| DATORII | 703.236 |
| VENITURI IN AVANS | 52.015 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.503.766 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.223.091 |
| VENITURI TOTALE | 10.485.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.911.734 |
| Profitul brut | 573.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 442.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 721.206 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.470.973 |
| Stocuri | 1.271.194 |
| Creante | 327.575 |
| Casa si conturi la banci | 872.204 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.847 |
| DATORII | 1.596.271 |
| VENITURI IN AVANS | 68.048 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.534.707 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.109.087 |
| VENITURI TOTALE | 9.240.234 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.947.603 |
| Profitul brut | 292.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 218.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |