ITALPROD SRL
| Denumire | ITALPROD SRL |
| CUI | 13435244 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000150104 |
| EUID | ROONRC.J40/9266/2000 |
| CAEN | 1039 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-10-12 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BATISTA DE OLIVEIRA SONIA CRISTINA | - | Brazilia |
| SANTORELLI MICHELE | - | Italia |
| SANTORELLI MICHELE | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 23 426 296 | 3 296 517 | 12 807 125 | 14 626 791 | 16 232 454 | 13 195 516 | 36 |
| 2023 | 17 830 845 | 1 797 327 | 15 487 406 | 11 246 575 | 19 485 046 | 9 914 534 | 40 |
| 2022 | 14 374 273 | 775 919 | 10 088 014 | 8 135 387 | 15 546 018 | 8 153 069 | 42 |
| 2021 | 9 734 967 | 833 276 | 7 779 340 | 5 239 552 | 12 996 040 | 7 392 407 | 32 |
| 2020 | 7 786 964 | 657 132 | 1 753 216 | 1 829 609 | 9 740 967 | 6 709 876 | 26 |
| 2019 | 8 746 274 | 696 765 | 2 583 970 | 1 813 655 | 6 858 406 | 6 161 498 | 29 |
| 2018 | 8 982 246 | 1 213 324 | 1 861 777 | 1 732 316 | 5 674 766 | 5 618 712 | 29 |
| 2017 | 9 397 036 | 1 701 860 | 2 035 829 | 1 553 809 | 5 322 580 | 4 913 967 | 28 |
| 2016 | 7 914 712 | 1 184 738 | 2 668 142 | 1 619 244 | 4 171 993 | 3 196 502 | 24 |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 426 296 lei
31%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ITALPROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1039 Rev. 2 (echivalent: 1039 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. |
| Descriere Activitate | Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 10 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Buzău , domeniul 1039: Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ITALPROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ITALPROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ITALPROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.626.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.232.454 |
| Stocuri | 6.107.539 |
| Creante | 8.255.672 |
| Casa si conturi la banci | 1.869.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.652 |
| DATORII | 12.807.125 |
| VENITURI IN AVANS | 5.004.256 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.195.516 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.426.296 |
| VENITURI TOTALE | 30.730.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.351.270 |
| Profitul brut | 3.379.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.296.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.246.575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.485.046 |
| Stocuri | 5.236.022 |
| Creante | 12.526.836 |
| Casa si conturi la banci | 1.722.188 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104.189 |
| DATORII | 15.487.406 |
| VENITURI IN AVANS | 5.433.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.914.534 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.830.845 |
| VENITURI TOTALE | 21.587.623 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.563.961 |
| Profitul brut | 2.023.662 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.797.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.135.387 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.546.018 |
| Stocuri | 4.815.767 |
| Creante | 9.643.897 |
| Casa si conturi la banci | 1.086.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.407 |
| DATORII | 10.088.014 |
| VENITURI IN AVANS | 5.513.729 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.153.069 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.374.273 |
| VENITURI TOTALE | 19.774.406 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.882.595 |
| Profitul brut | 891.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 775.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.239.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.996.040 |
| Stocuri | 3.851.268 |
| Creante | 7.367.156 |
| Casa si conturi la banci | 1.777.616 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.407 |
| DATORII | 7.779.340 |
| VENITURI IN AVANS | 3.137.252 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.392.407 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.734.967 |
| VENITURI TOTALE | 12.051.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.073.061 |
| Profitul brut | 978.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 833.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.829.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.740.967 |
| Stocuri | 2.522.936 |
| Creante | 5.534.093 |
| Casa si conturi la banci | 1.683.938 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.407 |
| DATORII | 1.753.216 |
| VENITURI IN AVANS | 3.180.891 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.709.876 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.786.964 |
| VENITURI TOTALE | 8.677.572 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.937.463 |
| Profitul brut | 740.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 657.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.813.655 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.858.406 |
| Stocuri | 2.671.404 |
| Creante | 2.790.412 |
| Casa si conturi la banci | 1.396.590 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.407 |
| DATORII | 2.583.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.161.498 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.746.274 |
| VENITURI TOTALE | 9.856.549 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.040.618 |
| Profitul brut | 815.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 696.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.732.316 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.674.766 |
| Stocuri | 2.406.048 |
| Creante | 2.820.850 |
| Casa si conturi la banci | 447.868 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.407 |
| DATORII | 1.861.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.618.712 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.982.246 |
| VENITURI TOTALE | 10.911.250 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.485.449 |
| Profitul brut | 1.425.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.213.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.553.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.322.580 |
| Stocuri | 2.062.112 |
| Creante | 2.416.995 |
| Casa si conturi la banci | 843.473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.407 |
| DATORII | 2.035.829 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.913.967 |
| Capital subscris varsat | 1.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.397.036 |
| VENITURI TOTALE | 10.301.466 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.319.608 |
| Profitul brut | 1.981.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.701.860 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.619.244 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.171.993 |
| Stocuri | 1.836.463 |
| Creante | 1.565.377 |
| Casa si conturi la banci | 770.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.407 |
| DATORII | 2.668.142 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.196.502 |
| Capital subscris varsat | 500.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.914.712 |
| VENITURI TOTALE | 14.114.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.693.526 |
| Profitul brut | 1.420.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.184.738 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |