SERGIANA PRODIMPEX SRL
| Denumire | SERGIANA PRODIMPEX SRL |
| CUI | 6981790 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003570080 |
| EUID | ROONRC.J1994003570080 |
| CAEN | 1013 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-16 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COROI GABRIELA-IONELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 124 350 309 | 3 403 765 | 46 741 819 | 41 117 275 | 55 764 106 | 48 240 329 | 367 |
| 2023 | 136 147 278 | 4 651 897 | 50 793 783 | 40 193 657 | 60 102 133 | 47 916 271 | 409 |
| 2022 | 180 265 791 | -4 267 401 | 50 756 163 | 37 449 219 | 56 753 507 | 43 264 373 | 640 |
| 2021 | 170 660 103 | 5 497 987 | 44 517 805 | 39 065 699 | 56 022 902 | 50 394 939 | 682 |
| 2020 | 180 613 974 | 6 891 704 | 43 174 959 | 39 890 633 | 49 771 364 | 46 339 075 | 697 |
| 2019 | 187 863 000 | 2 702 672 | 49 239 888 | 42 952 920 | 47 149 696 | 40 710 528 | 728 |
| 2018 | 171 482 932 | 4 398 090 | 43 891 907 | 45 238 476 | 37 461 080 | 38 639 434 | 701 |
| 2017 | 159 462 380 | 4 810 407 | 36 400 569 | 39 863 768 | 32 494 893 | 35 820 287 | 625 |
| 2016 | 137 598 128 | 6 122 415 | 35 598 386 | 36 114 208 | 31 867 214 | 31 957 252 | 648 |
Statistics
Commercial networks and enterprises124 350 309 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERGIANA PRODIMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1013 Rev. 2 (echivalent: 1013 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Braşov , domeniul 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SERGIANA PRODIMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERGIANA PRODIMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERGIANA PRODIMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.117.275 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.764.106 |
| Stocuri | 13.965.223 |
| Creante | 40.675.397 |
| Casa si conturi la banci | 1.105.097 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 309.353 |
| DATORII | 46.741.819 |
| VENITURI IN AVANS | 2.208.586 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.240.329 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 124.350.309 |
| VENITURI TOTALE | 127.960.574 |
| CHELTUIELI TOTALE | 124.480.205 |
| Profitul brut | 3.480.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.403.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 367 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.193.657 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 60.102.133 |
| Stocuri | 13.911.331 |
| Creante | 40.760.995 |
| Casa si conturi la banci | 5.421.665 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 208.230 |
| DATORII | 50.793.783 |
| VENITURI IN AVANS | 1.793.966 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.916.271 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 136.147.278 |
| VENITURI TOTALE | 146.085.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 141.239.011 |
| Profitul brut | 4.846.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.651.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 409 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.449.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.753.507 |
| Stocuri | 16.244.611 |
| Creante | 35.104.969 |
| Casa si conturi la banci | 5.403.927 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 168.558 |
| DATORII | 50.756.163 |
| VENITURI IN AVANS | 350.748 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.264.373 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 180.265.791 |
| VENITURI TOTALE | 212.405.384 |
| CHELTUIELI TOTALE | 216.546.747 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.141.363 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.267.401 |
| Numar mediu de salariati | 640 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.065.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.022.902 |
| Stocuri | 16.429.549 |
| Creante | 36.192.538 |
| Casa si conturi la banci | 3.389.977 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 178.333 |
| DATORII | 44.517.805 |
| VENITURI IN AVANS | 354.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.394.939 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 170.660.103 |
| VENITURI TOTALE | 205.777.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 199.733.252 |
| Profitul brut | 6.043.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.497.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 682 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.890.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.771.364 |
| Stocuri | 14.281.234 |
| Creante | 32.630.311 |
| Casa si conturi la banci | 2.815.311 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 227.630 |
| DATORII | 43.174.959 |
| VENITURI IN AVANS | 375.593 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.339.075 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 180.613.974 |
| VENITURI TOTALE | 221.476.690 |
| CHELTUIELI TOTALE | 213.394.320 |
| Profitul brut | 8.082.370 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.891.704 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 697 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.952.920 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.149.696 |
| Stocuri | 13.945.855 |
| Creante | 29.600.637 |
| Casa si conturi la banci | 3.527.546 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 233.559 |
| DATORII | 49.239.888 |
| VENITURI IN AVANS | 385.759 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.710.528 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 187.863.000 |
| VENITURI TOTALE | 233.743.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 230.622.802 |
| Profitul brut | 3.120.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.702.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 728 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.238.476 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.461.080 |
| Stocuri | 14.130.514 |
| Creante | 21.539.074 |
| Casa si conturi la banci | 1.778.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 247.635 |
| DATORII | 43.891.907 |
| VENITURI IN AVANS | 415.850 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.639.434 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 171.482.932 |
| VENITURI TOTALE | 228.075.270 |
| CHELTUIELI TOTALE | 223.162.845 |
| Profitul brut | 4.912.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.398.090 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 701 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.863.768 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.494.893 |
| Stocuri | 13.862.781 |
| Creante | 16.023.530 |
| Casa si conturi la banci | 2.555.601 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 275.795 |
| DATORII | 36.400.569 |
| VENITURI IN AVANS | 413.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.820.287 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 159.462.380 |
| VENITURI TOTALE | 217.004.988 |
| CHELTUIELI TOTALE | 211.820.966 |
| Profitul brut | 5.184.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.810.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 625 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.114.208 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.867.214 |
| Stocuri | 14.441.257 |
| Creante | 14.982.530 |
| Casa si conturi la banci | 2.306.188 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 149.055 |
| DATORII | 35.598.386 |
| VENITURI IN AVANS | 574.839 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.957.252 |
| Capital subscris varsat | 1.502.000 |
| Cifra de afaceri neta | 137.598.128 |
| VENITURI TOTALE | 190.263.205 |
| CHELTUIELI TOTALE | 183.523.282 |
| Profitul brut | 6.739.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.122.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 648 |