SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L.

Cauta alta firma:
SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L.
CUI: 47286023RegCom: J02/2230/2022EUID: ROONRC.J2/2230/2022CAEN: 111Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ARAD, ORŞ. INEU, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.10

Denumire SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L.
CUI 47286023
Nr. Reg. Com. J02/2230/2022
EUID ROONRC.J2/2230/2022
CAEN 111
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2022-12-08 (3 ani)

Adresa JUD. ARAD, ORŞ. INEU, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.10
Cod Poștal 315300
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SIDA FLAVIUS-GEORGE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 649 554 1 606 281 6 158 262 3
2024 4 052 195 1 821 757 3 580 682 2
2023 2 142 287 835 607 1 414 685 1
2022
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 649 554 lei
-10%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1)
Obiect Activitate Extracția petrolului brut
Descriere Activitate Extracția petrolului brut
Cod CAEN principal 11
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ARAD, ORŞ. INEU, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.10
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 2455 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Arad , domeniul 111: Extracția petrolului brut

Locul 41 în Arad pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.821.757 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SFG AGRICULTURA 2022 S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 111
Active imobilizate 1.921.469
Active circulante 4.316.777
Stocuri 0
Creante 3.409.604
Disponibilitati 907.173
Datorii 3.580.682
Capitaluri proprii 2.657.564
Capital social 200
Cifra de afaceri 4.052.195
Venituri totale 6.505.787
Cheltuieli totale 4.617.543
Profit brut 1.888.244
Pierdere bruta 0
Profit net 1.821.757
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 111
Active imobilizate 892.540
Active circulante 1.357.952
Stocuri 51.422
Creante 209.765
Disponibilitati 1.096.765
Datorii 1.414.685
Capitaluri proprii 835.807
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.142.287
Venituri totale 2.142.287
Cheltuieli totale 1.285.257
Profit brut 857.030
Pierdere bruta 0
Profit net 835.607
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.