STEFI TEX SRL
| Denumire | STEFI TEX SRL |
| CUI | 15770563 |
| Nr. Reg. Com. | J33/854/2003 |
| EUID | ROONRC.J33/854/2003 |
| CAEN | 1392 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-09-23 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PASTRAMĂ LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 726 323 | 3 597 056 | 1 680 196 | 6 209 154 | 5 341 035 | 9 169 623 | 184 |
| 2023 | 19 116 725 | 2 858 576 | 2 781 650 | 6 823 850 | 4 402 076 | 7 072 567 | 194 |
| 2022 | 14 937 842 | 459 983 | 4 203 924 | 7 277 222 | 3 773 920 | 4 772 391 | 205 |
| 2021 | 15 578 291 | 1 618 456 | 4 281 279 | 6 234 687 | 5 456 076 | 5 212 408 | 223 |
| 2020 | 13 366 527 | 1 071 618 | 4 804 879 | 6 523 920 | 5 349 095 | 4 508 952 | 238 |
| 2019 | 10 943 393 | 575 770 | 3 694 391 | 6 383 898 | 4 488 433 | 3 826 094 | 183 |
| 2018 | 7 848 202 | 633 903 | 2 355 276 | 2 490 839 | 3 310 392 | 3 406 674 | 114 |
| 2017 | 8 054 258 | 1 072 756 | 1 243 192 | 2 338 972 | 2 295 010 | 3 143 565 | 147 |
| 2016 | 5 987 013 | 1 315 811 | 1 091 049 | 2 386 249 | 1 624 957 | 2 470 809 | 84 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 726 323 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STEFI TEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1392 Rev. 2 (echivalent: 1392 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Cod CAEN principal | 13 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor textile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Suceava , domeniul 1392: Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STEFI TEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STEFI TEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STEFI TEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.209.154 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.341.035 |
| Stocuri | 272.550 |
| Creante | 2.018.665 |
| Casa si conturi la banci | 3.049.820 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.578 |
| DATORII | 1.680.196 |
| VENITURI IN AVANS | 765.948 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.169.623 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.726.323 |
| VENITURI TOTALE | 19.736.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.568.847 |
| Profitul brut | 4.168.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.597.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 184 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.823.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.402.076 |
| Stocuri | 454.682 |
| Creante | 1.844.510 |
| Casa si conturi la banci | 2.102.884 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.840 |
| DATORII | 2.781.650 |
| VENITURI IN AVANS | 1.437.549 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.072.567 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.116.725 |
| VENITURI TOTALE | 19.201.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.817.879 |
| Profitul brut | 3.383.651 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.858.576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 194 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.277.222 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.773.920 |
| Stocuri | 330.140 |
| Creante | 1.323.020 |
| Casa si conturi la banci | 2.120.760 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.872 |
| DATORII | 4.203.924 |
| VENITURI IN AVANS | 2.129.699 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.772.391 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.937.842 |
| VENITURI TOTALE | 15.027.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.474.549 |
| Profitul brut | 553.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 459.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 205 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.234.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.456.076 |
| Stocuri | 264.425 |
| Creante | 1.611.563 |
| Casa si conturi la banci | 3.580.088 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 153.264 |
| DATORII | 4.281.279 |
| VENITURI IN AVANS | 2.350.340 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.212.408 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.578.291 |
| VENITURI TOTALE | 15.662.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.764.698 |
| Profitul brut | 1.898.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.618.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 223 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.523.920 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.349.095 |
| Stocuri | 279.554 |
| Creante | 1.094.727 |
| Casa si conturi la banci | 3.974.814 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 86.960 |
| DATORII | 4.804.879 |
| VENITURI IN AVANS | 2.646.144 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.508.952 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.366.527 |
| VENITURI TOTALE | 14.726.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.439.285 |
| Profitul brut | 1.287.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.071.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 238 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.383.898 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.488.433 |
| Stocuri | 261.036 |
| Creante | 892.585 |
| Casa si conturi la banci | 3.334.812 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.124 |
| DATORII | 3.694.391 |
| VENITURI IN AVANS | 3.357.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.826.094 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.943.393 |
| VENITURI TOTALE | 11.193.883 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.503.494 |
| Profitul brut | 690.389 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 575.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 183 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.490.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.310.392 |
| Stocuri | 134.985 |
| Creante | 902.319 |
| Casa si conturi la banci | 2.273.088 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.289 |
| DATORII | 2.355.276 |
| VENITURI IN AVANS | 45.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.406.674 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.848.202 |
| VENITURI TOTALE | 7.905.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.174.411 |
| Profitul brut | 730.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 633.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.338.972 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.295.010 |
| Stocuri | 111.075 |
| Creante | 926.698 |
| Casa si conturi la banci | 1.257.237 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.857 |
| DATORII | 1.243.192 |
| VENITURI IN AVANS | 254.082 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.143.565 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.054.258 |
| VENITURI TOTALE | 8.118.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.871.351 |
| Profitul brut | 1.247.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.072.756 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 147 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.386.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.624.957 |
| Stocuri | 314.235 |
| Creante | 1.070.705 |
| Casa si conturi la banci | 240.017 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.949 |
| DATORII | 1.091.049 |
| VENITURI IN AVANS | 458.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.470.809 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.987.013 |
| VENITURI TOTALE | 6.035.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.480.703 |
| Profitul brut | 1.554.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.315.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |