STRIZO SINTETIC SRL
| Denumire | STRIZO SINTETIC SRL |
| CUI | 17485075 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000828177 |
| EUID | ROONRC.J2005000828177 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-04-14 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 46 338 465 | 3 487 476 | 38 397 459 | 35 327 195 | 25 338 648 | 16 380 750 | 122 |
| 2023 | 39 348 705 | 6 547 974 | 35 984 353 | 36 397 097 | 18 745 430 | 16 554 783 | 0 |
| 2022 | 38 862 784 | 6 462 222 | 24 772 823 | 26 533 983 | 13 019 299 | 13 105 821 | 109 |
| 2021 | 27 695 972 | 2 054 724 | 21 110 180 | 12 879 259 | 16 592 140 | 7 152 511 | 111 |
| 2020 | 15 790 465 | 1 822 351 | 7 494 915 | 7 167 273 | 8 730 155 | 6 864 603 | 74 |
| 2019 | 27 374 382 | 6 216 138 | 7 170 211 | 3 145 284 | 12 476 056 | 7 242 458 | 45 |
| 2018 | 9 588 704 | 1 961 209 | 3 782 297 | 1 386 881 | 4 661 353 | 2 269 306 | 36 |
| 2017 | 5 859 491 | 565 264 | 2 375 764 | 1 272 172 | 2 082 280 | 992 084 | 29 |
| 2016 | 3 833 455 | 286 523 | 1 604 800 | 1 043 977 | 1 676 140 | 1 124 010 | 26 |
Statistics
Commercial networks and enterprises46 338 465 lei
18%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STRIZO SINTETIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Galaţi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STRIZO SINTETIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STRIZO SINTETIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STRIZO SINTETIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.327.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.338.648 |
| Stocuri | 11.334.658 |
| Creante | 10.031.934 |
| Casa si conturi la banci | 3.972.056 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 194.497 |
| DATORII | 38.397.459 |
| PROVIZIOANE | 6.082.131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.380.750 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.338.465 |
| VENITURI TOTALE | 55.326.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.324.764 |
| Profitul brut | 4.002.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.487.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.397.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.745.430 |
| Stocuri | 2.794.098 |
| Creante | 8.423.130 |
| Casa si conturi la banci | 7.528.202 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 203.864 |
| DATORII | 35.984.353 |
| PROVIZIOANE | 2.807.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.554.783 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.348.705 |
| VENITURI TOTALE | 42.900.049 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.421.836 |
| Profitul brut | 7.478.213 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.547.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.533.983 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.019.299 |
| Stocuri | 3.933.725 |
| Creante | 7.769.724 |
| Casa si conturi la banci | 1.315.850 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.605 |
| DATORII | 24.772.823 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.717.243 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.105.821 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 38.862.784 |
| VENITURI TOTALE | 37.645.689 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.273.609 |
| Profitul brut | 7.372.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.462.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.879.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.592.140 |
| Stocuri | 1.815.929 |
| Creante | 8.015.032 |
| Casa si conturi la banci | 6.761.179 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.939 |
| DATORII | 21.110.180 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.270.647 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.152.511 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.695.972 |
| VENITURI TOTALE | 29.426.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.012.982 |
| Profitul brut | 2.413.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.054.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.167.273 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.730.155 |
| Stocuri | 50.589 |
| Creante | 4.758.549 |
| Casa si conturi la banci | 3.921.017 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.911 |
| DATORII | 7.494.915 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.581.821 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.864.603 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 15.790.465 |
| VENITURI TOTALE | 16.057.809 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.973.804 |
| Profitul brut | 2.084.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.822.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.145.284 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.476.056 |
| Stocuri | 11.861 |
| Creante | 6.733.165 |
| Casa si conturi la banci | 5.731.030 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.663 |
| DATORII | 7.170.211 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.254.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.242.458 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.374.382 |
| VENITURI TOTALE | 27.407.757 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.013.012 |
| Profitul brut | 7.394.745 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.216.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.386.881 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.661.353 |
| Stocuri | 43.862 |
| Creante | 2.491.297 |
| Casa si conturi la banci | 2.126.194 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.369 |
| DATORII | 3.782.297 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.269.306 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.588.704 |
| VENITURI TOTALE | 9.608.722 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.402.480 |
| Profitul brut | 2.206.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.961.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.272.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.082.280 |
| Stocuri | 73.338 |
| Creante | 1.346.317 |
| Casa si conturi la banci | 662.625 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.396 |
| DATORII | 2.375.764 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 992.084 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.859.491 |
| VENITURI TOTALE | 5.862.903 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.208.276 |
| Profitul brut | 654.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 565.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.043.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.676.140 |
| Stocuri | 461.415 |
| Creante | 935.258 |
| Casa si conturi la banci | 279.467 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.693 |
| DATORII | 1.604.800 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.124.010 |
| Capital subscris varsat | 250.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.833.455 |
| VENITURI TOTALE | 4.130.614 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.800.547 |
| Profitul brut | 330.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 286.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |