SUCEAVA SHOPPING CITY SRL
| Denumire | SUCEAVA SHOPPING CITY SRL |
| CUI | 18906890 |
| Nr. Reg. Com. | J2006012582404 |
| EUID | ROONRC.J2006012582404 |
| CAEN | 6812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-08-03 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SEBASTIAN SAM MACDONALD-HALL | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| JAMIE MICHAEL MCNALLY | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| CLEMENS PETSCHNIKAR | - | România |
| JAMES ANDREW FIFE | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 39 178 512 | 3 398 991 | 152 696 482 | 187 153 288 | 138 088 152 | 170 524 997 | 3 |
| 2023 | 37 171 520 | 1 900 379 | 160 859 057 | 198 959 859 | 130 643 002 | 167 215 325 | 3 |
| 2022 | 32 574 345 | 1 261 469 | 170 886 443 | 211 088 025 | 125 931 585 | 165 315 204 | 3 |
| 2021 | 30 562 286 | -1 925 923 | 179 380 697 | 222 652 178 | 123 344 918 | 164 048 941 | 2 |
| 2020 | 24 148 264 | -5 035 497 | 191 526 828 | 234 511 044 | 124 521 938 | 164 990 748 | 2 |
| 2019 | 27 484 135 | -2 722 880 | 188 507 304 | 273 920 346 | 113 777 726 | 196 444 346 | 0 |
| 2018 | 25 174 906 | -2 511 410 | 191 360 899 | 275 621 850 | 108 153 827 | 189 900 480 | — |
| 2017 | 23 225 454 | 16 545 673 | 199 537 837 | 287 241 543 | 107 185 104 | 192 411 890 | — |
| 2016 | 21 941 877 | 4 546 248 | 200 097 887 | 96 092 136 | 102 133 872 | -3 150 589 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 178 512 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUCEAVA SHOPPING CITY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6812 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6812: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUCEAVA SHOPPING CITY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUCEAVA SHOPPING CITY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUCEAVA SHOPPING CITY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.153.288 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 138.088.152 |
| Stocuri | 586 |
| Creante | 127.180.821 |
| Casa si conturi la banci | 10.906.745 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.092.397 |
| DATORII | 152.696.482 |
| VENITURI IN AVANS | 3.112.358 |
| CAPITALURI - TOTAL | 170.524.997 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 39.178.512 |
| VENITURI TOTALE | 45.627.973 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.670.385 |
| Profitul brut | 5.957.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.398.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 198.959.859 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 130.643.002 |
| Stocuri | 9.414 |
| Creante | 119.594.455 |
| Casa si conturi la banci | 11.039.133 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.481.248 |
| DATORII | 160.859.057 |
| VENITURI IN AVANS | 3.009.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 167.215.325 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 37.171.520 |
| VENITURI TOTALE | 47.798.821 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.796.297 |
| Profitul brut | 4.002.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.900.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 211.088.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 125.931.585 |
| Stocuri | 162 |
| Creante | 113.963.515 |
| Casa si conturi la banci | 11.967.908 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.883.611 |
| DATORII | 170.886.443 |
| VENITURI IN AVANS | 2.701.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | 165.315.204 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 32.574.345 |
| VENITURI TOTALE | 42.378.054 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.681.802 |
| Profitul brut | 2.696.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.261.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 222.652.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 123.344.918 |
| Stocuri | 150 |
| Creante | 112.711.420 |
| Casa si conturi la banci | 10.633.348 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 539 |
| DATORII | 179.380.697 |
| VENITURI IN AVANS | 2.567.997 |
| CAPITALURI - TOTAL | 164.048.941 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 30.562.286 |
| VENITURI TOTALE | 35.397.186 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.117.458 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 720.272 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.925.923 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 234.511.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 124.521.938 |
| Stocuri | 1.540 |
| Creante | 106.557.451 |
| Casa si conturi la banci | 17.962.947 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 191.526.828 |
| VENITURI IN AVANS | 2.515.406 |
| CAPITALURI - TOTAL | 164.990.748 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 24.148.264 |
| VENITURI TOTALE | 29.256.996 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.479.431 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.222.435 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.035.497 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 273.920.346 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 113.777.726 |
| Stocuri | 11.450 |
| Creante | 103.069.966 |
| Casa si conturi la banci | 10.696.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 151 |
| DATORII | 188.507.304 |
| VENITURI IN AVANS | 2.746.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 196.444.346 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 27.484.135 |
| VENITURI TOTALE | 33.896.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.506.529 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.609.903 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.722.880 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 275.621.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 108.153.827 |
| Creante | 98.256.184 |
| Casa si conturi la banci | 9.897.643 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 302 |
| DATORII | 191.360.899 |
| VENITURI IN AVANS | 2.514.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 189.900.480 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 25.174.906 |
| VENITURI TOTALE | 32.139.044 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.654.429 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 515.385 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.511.410 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 287.241.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 107.185.104 |
| Stocuri | 2.915 |
| Creante | 96.567.409 |
| Casa si conturi la banci | 10.614.780 |
| DATORII | 199.537.837 |
| VENITURI IN AVANS | 2.476.920 |
| CAPITALURI - TOTAL | 192.411.890 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 23.225.454 |
| VENITURI TOTALE | 45.572.213 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.355.589 |
| Profitul brut | 17.216.624 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.545.673 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 96.092.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 102.133.872 |
| Stocuri | 64.969 |
| Creante | 92.309.554 |
| Casa si conturi la banci | 9.759.349 |
| DATORII | 200.097.887 |
| VENITURI IN AVANS | 1.278.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.150.589 |
| Capital subscris varsat | 1.437.680 |
| Cifra de afaceri neta | 21.941.877 |
| VENITURI TOTALE | 32.500.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.554.317 |
| Profitul brut | 4.946.534 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.546.248 |
| Pierdere neta | 0 |