T.V.I. CONSTRUCT SRL
| Denumire | T.V.I. CONSTRUCT SRL |
| CUI | 6936994 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003673220 |
| EUID | ROONRC.J1994003673220 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-30 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TERCIU VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 47 657 223 | 3 507 338 | 61 928 079 | 12 980 239 | 66 613 706 | 17 615 266 | 82 |
| 2023 | 42 037 286 | 2 565 217 | 69 579 658 | 11 665 865 | 68 106 057 | 10 141 664 | 96 |
| 2022 | 44 709 304 | 447 845 | 68 239 077 | 14 535 952 | 61 432 637 | 7 682 512 | 107 |
| 2021 | 38 809 746 | 125 739 | 77 436 476 | 18 873 387 | 66 222 535 | 7 659 446 | 139 |
| 2020 | 38 109 688 | 418 767 | 54 738 933 | 18 415 571 | 43 822 907 | 7 499 545 | 182 |
| 2019 | 38 709 373 | 3 904 375 | 50 748 144 | 22 718 073 | 35 313 264 | 7 283 193 | 221 |
| 2018 | 38 955 274 | 3 850 625 | 52 557 092 | 20 309 643 | 38 307 694 | 6 060 245 | 205 |
| 2017 | 40 295 054 | 1 536 142 | 55 022 026 | 18 118 039 | 39 102 676 | 2 198 689 | 173 |
| 2016 | 35 076 078 | 2 043 583 | 29 416 952 | 12 845 552 | 19 028 274 | 2 456 874 | 133 |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 657 223 lei
13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “T.V.I. CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „T.V.I. CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „T.V.I. CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „T.V.I. CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.980.239 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 66.613.706 |
| Stocuri | 60.271.183 |
| Creante | 6.114.727 |
| Casa si conturi la banci | 227.796 |
| DATORII | 61.928.079 |
| VENITURI IN AVANS | 50.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.615.266 |
| Capital subscris varsat | 4.141.800 |
| Cifra de afaceri neta | 47.657.223 |
| VENITURI TOTALE | 63.161.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.394.023 |
| Profitul brut | 3.767.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.507.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.665.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 68.106.057 |
| Stocuri | 60.348.772 |
| Creante | 7.739.557 |
| Casa si conturi la banci | 17.728 |
| DATORII | 69.579.658 |
| VENITURI IN AVANS | 50.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.141.664 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 42.037.286 |
| VENITURI TOTALE | 61.949.607 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.888.260 |
| Profitul brut | 3.061.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.565.217 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.535.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.432.637 |
| Stocuri | 53.958.961 |
| Creante | 6.897.961 |
| Casa si conturi la banci | 575.715 |
| DATORII | 68.239.077 |
| VENITURI IN AVANS | 47.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.682.512 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 44.709.304 |
| VENITURI TOTALE | 66.627.521 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.902.483 |
| Profitul brut | 725.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 447.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.873.387 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 66.222.535 |
| Stocuri | 50.520.194 |
| Creante | 15.517.038 |
| Casa si conturi la banci | 185.303 |
| DATORII | 77.436.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.659.446 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 38.809.746 |
| VENITURI TOTALE | 69.614.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.424.524 |
| Profitul brut | 190.222 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 125.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.415.571 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.822.907 |
| Stocuri | 34.008.345 |
| Creante | 9.317.294 |
| Casa si conturi la banci | 497.268 |
| DATORII | 54.738.933 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.499.545 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 38.109.688 |
| VENITURI TOTALE | 73.977.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.449.898 |
| Profitul brut | 527.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 418.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 182 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.718.073 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.313.264 |
| Stocuri | 22.361.311 |
| Creante | 12.102.229 |
| Casa si conturi la banci | 849.724 |
| DATORII | 50.748.144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.283.193 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 38.709.373 |
| VENITURI TOTALE | 89.536.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.631.752 |
| Profitul brut | 3.904.375 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.904.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 221 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.309.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.307.694 |
| Stocuri | 28.570.884 |
| Creante | 11.396.432 |
| Casa si conturi la banci | -1.659.622 |
| DATORII | 52.557.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.060.245 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 38.955.274 |
| VENITURI TOTALE | 73.682.878 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.379.766 |
| Profitul brut | 4.303.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.850.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 205 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.118.039 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.102.676 |
| Stocuri | 30.534.127 |
| Creante | 8.219.655 |
| Casa si conturi la banci | 348.894 |
| DATORII | 55.022.026 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.198.689 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 40.295.054 |
| VENITURI TOTALE | 72.159.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.586.056 |
| Profitul brut | 1.573.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.536.142 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 173 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.845.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.028.274 |
| Stocuri | 12.742.632 |
| Creante | 6.255.230 |
| Casa si conturi la banci | 30.412 |
| DATORII | 29.416.952 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.456.874 |
| Capital subscris varsat | 237.700 |
| Cifra de afaceri neta | 35.076.078 |
| VENITURI TOTALE | 60.212.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.840.138 |
| Profitul brut | 2.372.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.043.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 133 |