TECNOLOGY COM SRL
| Denumire | TECNOLOGY COM SRL |
| CUI | 15774395 |
| Nr. Reg. Com. | J23/3206/2008 |
| EUID | ROONRC.J23/3206/2008 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-10-14 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIHĂILESCU ALINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 19 995 064 | 3 243 788 | 3 627 809 | 24 104 621 | 15 206 388 | 32 549 730 | 5 |
| 2023 | 54 430 392 | 10 823 530 | 5 836 610 | 23 985 150 | 25 947 773 | 40 175 943 | 0 |
| 2022 | 27 554 077 | 4 323 436 | 4 689 357 | 17 591 193 | 21 425 324 | 31 849 371 | 5 |
| 2021 | 547 840 | 254 601 | 935 849 | 15 512 900 | 14 777 387 | 27 525 937 | 7 |
| 2020 | 24 983 866 | 6 148 164 | 1 099 856 | 13 711 827 | 22 426 915 | 31 771 335 | 8 |
| 2019 | 32 504 829 | 4 847 770 | 2 517 443 | 12 006 468 | 21 176 942 | 27 559 171 | 11 |
| 2018 | 34 006 362 | 4 065 020 | 3 055 666 | 12 756 176 | 15 890 860 | 22 711 401 | 11 |
| 2017 | 51 562 180 | 11 267 740 | 4 169 635 | 12 696 972 | 17 401 958 | 24 271 405 | 8 |
| 2016 | 22 773 610 | 3 487 594 | 9 792 168 | 11 583 145 | 13 891 566 | 15 219 297 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 995 064 lei
-63%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECNOLOGY COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECNOLOGY COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECNOLOGY COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECNOLOGY COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.104.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.206.388 |
| Stocuri | 219.325 |
| Creante | 4.832.270 |
| Casa si conturi la banci | 10.154.793 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.158 |
| DATORII | 3.627.809 |
| VENITURI IN AVANS | 1.739 |
| PROVIZIOANE | 3.226.889 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.549.730 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.995.064 |
| VENITURI TOTALE | 23.052.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.252.103 |
| Profitul brut | 3.800.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.243.788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.985.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.947.773 |
| Stocuri | 863.738 |
| Creante | 11.244.834 |
| Casa si conturi la banci | 13.839.201 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 122.256 |
| DATORII | 5.836.610 |
| VENITURI IN AVANS | 2.729 |
| PROVIZIOANE | 4.039.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.175.943 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 54.430.392 |
| VENITURI TOTALE | 55.740.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.033.418 |
| Profitul brut | 12.707.289 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.823.530 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.591.193 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.425.324 |
| Stocuri | 222.567 |
| Creante | 16.102.685 |
| Casa si conturi la banci | 5.100.072 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.719 |
| DATORII | 4.689.357 |
| VENITURI IN AVANS | 4.207 |
| PROVIZIOANE | 2.577.301 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.849.371 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 27.554.077 |
| VENITURI TOTALE | 27.905.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.820.072 |
| Profitul brut | 5.085.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.323.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.512.900 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.777.387 |
| Stocuri | 185.437 |
| Creante | 7.872.609 |
| Casa si conturi la banci | 6.719.341 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.526 |
| DATORII | 935.849 |
| VENITURI IN AVANS | 1.248 |
| PROVIZIOANE | 1.907.779 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.525.937 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 547.840 |
| VENITURI TOTALE | 1.252.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 873.640 |
| Profitul brut | 378.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 254.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.711.827 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.426.915 |
| Stocuri | 116.565 |
| Creante | 8.395.267 |
| Casa si conturi la banci | 13.915.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.916 |
| DATORII | 1.099.856 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 3.350.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.771.335 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 24.983.866 |
| VENITURI TOTALE | 22.903.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.658.443 |
| Profitul brut | 7.245.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.148.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.006.468 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.176.942 |
| Stocuri | 3.012.262 |
| Creante | 11.508.281 |
| Casa si conturi la banci | 6.656.399 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.244 |
| DATORII | 2.517.443 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 3.195.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.559.171 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 32.504.829 |
| VENITURI TOTALE | 35.245.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.438.734 |
| Profitul brut | 5.806.915 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.847.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.756.176 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.890.860 |
| Stocuri | 308.907 |
| Creante | 7.808.498 |
| Casa si conturi la banci | 7.773.455 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.625 |
| DATORII | 3.055.666 |
| PROVIZIOANE | 2.964.594 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.711.401 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.006.362 |
| VENITURI TOTALE | 34.404.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.624.113 |
| Profitul brut | 4.780.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.065.020 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.696.972 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.401.958 |
| Stocuri | 625.897 |
| Creante | 14.031.375 |
| Casa si conturi la banci | 2.160.273 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 117.746 |
| DATORII | 4.169.635 |
| PROVIZIOANE | 1.775.636 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.271.405 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.562.180 |
| VENITURI TOTALE | 49.327.279 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.733.407 |
| Profitul brut | 13.593.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.267.740 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.583.145 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.891.566 |
| Stocuri | 3.135.128 |
| Creante | 7.746.897 |
| Casa si conturi la banci | 2.408.601 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 128.511 |
| DATORII | 9.792.168 |
| PROVIZIOANE | 591.757 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.219.297 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.773.610 |
| VENITURI TOTALE | 19.576.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.400.459 |
| Profitul brut | 4.176.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.487.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |