TETRA MINERAL S.R.L.
| Denumire | TETRA MINERAL S.R.L. |
| CUI | 25001486 |
| Nr. Reg. Com. | J40/4959/2009 |
| EUID | ROONRC.J40/4959/2009 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-04-14 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BABOIAN DANIEL - IONUŢ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 17 742 571 | 3 388 584 | 12 215 616 | 1 228 362 | 20 768 872 | 9 781 985 | 3 |
| 2023 | 19 507 052 | 2 551 891 | 10 485 189 | 1 354 215 | 15 524 051 | 6 393 754 | 3 |
| 2022 | 18 740 599 | 3 648 663 | 11 430 476 | 1 544 750 | 14 557 333 | 4 671 607 | 4 |
| 2021 | 14 251 951 | 319 696 | 14 632 702 | 1 737 488 | 16 779 657 | 3 884 443 | 4 |
| 2020 | 13 970 903 | 1 328 441 | 7 513 139 | 1 797 789 | 9 806 416 | 4 091 066 | 3 |
| 2019 | 11 312 419 | 2 610 575 | 5 388 489 | 1 247 275 | 7 519 630 | 3 378 416 | 3 |
| 2018 | 8 018 551 | 1 338 672 | 5 713 208 | 366 677 | 6 860 682 | 1 514 151 | 3 |
| 2017 | 6 973 800 | 416 385 | 5 879 088 | 201 655 | 6 095 018 | 417 585 | 2 |
| 2016 | 4 202 824 | 698 853 | 3 481 418 | 269 745 | 3 814 141 | 602 468 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises17 742 571 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TETRA MINERAL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TETRA MINERAL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TETRA MINERAL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TETRA MINERAL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-09-05 |
| Data reactivare | 2019-11-22 |
| Data publicare | 2019-09-24 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.228.362 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.768.872 |
| Stocuri | 4.825.801 |
| Creante | 7.660.255 |
| Casa si conturi la banci | 900.969 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 367 |
| DATORII | 12.215.616 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.781.985 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.742.571 |
| VENITURI TOTALE | 17.879.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.902.276 |
| Profitul brut | 3.977.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.388.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.354.215 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.524.051 |
| Creante | 10.762.313 |
| Casa si conturi la banci | 75.829 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 677 |
| DATORII | 10.485.189 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.393.754 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.507.052 |
| VENITURI TOTALE | 19.606.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.054.292 |
| Profitul brut | 2.551.891 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.551.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.544.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.557.333 |
| Creante | 10.846.516 |
| Casa si conturi la banci | 3.710.817 |
| DATORII | 11.430.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.671.607 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.740.599 |
| VENITURI TOTALE | 18.774.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.197.429 |
| Profitul brut | 4.577.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.648.663 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.737.488 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.779.657 |
| Creante | 8.312.346 |
| Casa si conturi la banci | 8.467.311 |
| DATORII | 14.632.702 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.884.443 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.251.951 |
| VENITURI TOTALE | 14.297.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.884.758 |
| Profitul brut | 412.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 319.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.797.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.806.416 |
| Creante | 5.082.869 |
| Casa si conturi la banci | 4.723.547 |
| DATORII | 7.513.139 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.091.066 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.970.903 |
| VENITURI TOTALE | 14.014.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.405.172 |
| Profitul brut | 1.609.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.328.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.247.275 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.519.630 |
| Creante | 4.450.082 |
| Casa si conturi la banci | 3.069.548 |
| DATORII | 5.388.489 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.378.416 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.312.419 |
| VENITURI TOTALE | 11.473.835 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.347.273 |
| Profitul brut | 3.126.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.610.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 366.677 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.860.682 |
| Creante | 3.404.904 |
| Casa si conturi la banci | 3.455.778 |
| DATORII | 5.713.208 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.514.151 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.018.551 |
| VENITURI TOTALE | 8.111.487 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.495.797 |
| Profitul brut | 1.615.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.338.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.655 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.095.018 |
| Creante | 3.014.644 |
| Casa si conturi la banci | 3.080.374 |
| DATORII | 5.879.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 417.585 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.973.800 |
| VENITURI TOTALE | 7.046.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.521.829 |
| Profitul brut | 524.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 416.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 269.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.814.141 |
| Creante | 1.542.382 |
| Casa si conturi la banci | 2.271.759 |
| DATORII | 3.481.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 602.468 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.202.824 |
| VENITURI TOTALE | 4.308.921 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.442.352 |
| Profitul brut | 866.569 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 698.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |