TMF ROMANIA SRL
| Denumire | TMF ROMANIA SRL |
| CUI | 12338871 |
| Nr. Reg. Com. | J1999009502402 |
| EUID | ROONRC.J1999009502402 |
| CAEN | 6920 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-10-28 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DANIEL YORDANOV PROYCHEV | - | Bulgaria |
| SINCU IONEL GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 49 749 535 | 3 070 133 | 58 099 532 | 40 077 355 | 18 953 380 | 778 618 | 143 |
| 2023 | 37 507 281 | 6 158 008 | 45 959 258 | 38 431 334 | 15 203 388 | 7 308 780 | 129 |
| 2022 | 32 453 630 | 4 275 923 | 8 501 836 | 361 194 | 14 047 096 | 5 426 695 | 115 |
| 2021 | 28 574 254 | 4 175 150 | 7 663 693 | 374 406 | 12 665 708 | 5 325 922 | 108 |
| 2020 | 26 792 614 | 2 524 123 | 6 610 491 | 653 886 | 12 682 352 | 6 499 450 | 121 |
| 2019 | 26 435 913 | 2 835 140 | 7 976 104 | 911 054 | 11 261 057 | 3 975 327 | 110 |
| 2018 | 20 575 001 | 1 721 018 | 5 045 784 | 1 041 907 | 31 102 683 | 25 337 983 | 137 |
| 2017 | 19 522 958 | 4 460 802 | 5 610 237 | 328 729 | 23 888 621 | 18 318 864 | 66 |
| 2016 | 19 139 824 | 4 830 001 | 2 715 671 | 400 137 | 16 039 297 | 13 858 062 | 72 |
Statistics
Commercial networks and enterprises49 749 535 lei
33%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TMF ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6920 Rev. 2 (echivalent: 6920 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Descriere Activitate | Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Cod CAEN principal | 69 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Descriere activitate (principal) | Activități juridice și de contabilitate |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TMF ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TMF ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TMF ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.077.355 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.953.380 |
| Creante | 13.964.389 |
| Casa si conturi la banci | 4.988.991 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.296.232 |
| DATORII | 58.099.532 |
| VENITURI IN AVANS | 419.184 |
| PROVIZIOANE | 1.029.633 |
| CAPITALURI - TOTAL | 778.618 |
| Capital subscris varsat | 817.287 |
| Cifra de afaceri neta | 49.749.535 |
| VENITURI TOTALE | 50.176.722 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.865.573 |
| Profitul brut | 4.311.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.070.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.431.334 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.203.388 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 10.761.797 |
| Casa si conturi la banci | 4.441.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 555.625 |
| DATORII | 45.959.258 |
| VENITURI IN AVANS | 14.289 |
| PROVIZIOANE | 908.020 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.308.780 |
| Capital subscris varsat | 974.021 |
| Cifra de afaceri neta | 37.507.281 |
| VENITURI TOTALE | 40.188.556 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.019.205 |
| Profitul brut | 7.169.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.158.008 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 361.194 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.047.096 |
| Stocuri | 2.228 |
| Creante | 11.796.431 |
| Casa si conturi la banci | 2.248.437 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 199.164 |
| DATORII | 8.501.836 |
| PROVIZIOANE | 678.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.426.695 |
| Capital subscris varsat | 974.021 |
| Cifra de afaceri neta | 32.453.630 |
| VENITURI TOTALE | 35.211.849 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.253.010 |
| Profitul brut | 4.958.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.275.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 374.406 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.665.708 |
| Creante | 11.077.742 |
| Casa si conturi la banci | 1.587.966 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 475.308 |
| DATORII | 7.663.693 |
| PROVIZIOANE | 525.807 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.325.922 |
| Capital subscris varsat | 974.021 |
| Cifra de afaceri neta | 28.574.254 |
| VENITURI TOTALE | 29.535.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.677.798 |
| Profitul brut | 4.857.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.175.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 653.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.682.352 |
| Stocuri | 12.233 |
| Creante | 7.311.175 |
| Casa si conturi la banci | 5.358.944 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 276.954 |
| DATORII | 6.610.491 |
| PROVIZIOANE | 503.251 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.499.450 |
| Capital subscris varsat | 974.021 |
| Cifra de afaceri neta | 26.792.614 |
| VENITURI TOTALE | 27.763.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.829.611 |
| Profitul brut | 2.933.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.524.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 121 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 911.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.261.057 |
| Stocuri | 2.421 |
| Creante | 9.025.489 |
| Casa si conturi la banci | 2.233.147 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 212.941 |
| DATORII | 7.976.104 |
| PROVIZIOANE | 433.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.975.327 |
| Capital subscris varsat | 974.021 |
| Cifra de afaceri neta | 26.435.913 |
| VENITURI TOTALE | 27.451.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.382.443 |
| Profitul brut | 3.068.927 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.835.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.041.907 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.102.683 |
| Creante | 5.273.579 |
| Casa si conturi la banci | 25.829.104 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 299.637 |
| DATORII | 5.045.784 |
| PROVIZIOANE | 2.060.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.337.983 |
| Capital subscris varsat | 974.021 |
| Cifra de afaceri neta | 20.575.001 |
| VENITURI TOTALE | 20.982.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.653.291 |
| Profitul brut | 2.328.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.721.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 328.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.888.621 |
| Creante | 4.261.074 |
| Casa si conturi la banci | 19.627.547 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 150.571 |
| DATORII | 5.610.237 |
| PROVIZIOANE | 438.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.318.864 |
| Capital subscris varsat | 816.699 |
| Cifra de afaceri neta | 19.522.958 |
| VENITURI TOTALE | 20.205.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.926.667 |
| Profitul brut | 5.278.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.460.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 400.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.039.297 |
| Creante | 3.137.695 |
| Casa si conturi la banci | 12.231.937 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 134.299 |
| DATORII | 2.715.671 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.858.062 |
| Capital subscris varsat | 816.699 |
| Cifra de afaceri neta | 19.139.824 |
| VENITURI TOTALE | 20.212.557 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.516.467 |
| Profitul brut | 5.696.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.830.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |