TONYS CENTER 2003 SRL
| Denumire | TONYS CENTER 2003 SRL |
| CUI | 15770784 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001253033 |
| EUID | ROONRC.J2003001253033 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-09-25 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 33 906 366 | 3 351 947 | 11 269 622 | 4 779 800 | 10 628 905 | 4 578 524 | 47 |
| 2023 | 28 624 446 | 2 189 223 | 7 446 248 | 4 479 497 | 5 995 957 | 3 415 800 | 47 |
| 2022 | 24 040 680 | 2 248 297 | 5 690 940 | 2 453 445 | 6 199 814 | 3 474 874 | 43 |
| 2021 | 20 440 251 | 1 626 374 | 6 119 500 | 2 513 661 | 6 410 169 | 2 852 951 | 44 |
| 2020 | 20 640 111 | 1 696 795 | 2 430 584 | 2 481 032 | 3 578 419 | 3 598 416 | 47 |
| 2019 | 16 574 137 | 675 044 | 2 052 649 | 2 302 295 | 3 357 613 | 3 490 148 | 49 |
| 2018 | 11 208 834 | 515 020 | 782 602 | 2 018 018 | 2 631 866 | 3 725 485 | 37 |
| 2017 | 9 944 578 | 531 246 | 684 371 | 1 587 522 | 2 261 654 | 3 210 165 | 33 |
| 2016 | 8 667 675 | 542 261 | 698 451 | 688 263 | 1 840 099 | 1 839 056 | 49 |
Statistics
Commercial networks and enterprises33 906 366 lei
18%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TONYS CENTER 2003 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TONYS CENTER 2003 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TONYS CENTER 2003 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TONYS CENTER 2003 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.779.800 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.628.905 |
| Stocuri | 5.181.148 |
| Creante | 2.879.615 |
| Casa si conturi la banci | 2.568.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 439.441 |
| DATORII | 11.269.622 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.578.524 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 33.906.366 |
| VENITURI TOTALE | 35.358.307 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.557.777 |
| Profitul brut | 3.800.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.351.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.479.497 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.995.957 |
| Stocuri | 4.132.195 |
| Creante | 777.349 |
| Casa si conturi la banci | 1.086.413 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 386.594 |
| DATORII | 7.446.248 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.415.800 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 28.624.446 |
| VENITURI TOTALE | 29.754.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.204.460 |
| Profitul brut | 2.549.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.189.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.453.445 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.199.814 |
| Stocuri | 2.387.275 |
| Creante | 2.350.036 |
| Casa si conturi la banci | 1.462.503 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 527.400 |
| DATORII | 5.690.940 |
| VENITURI IN AVANS | 14.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.474.874 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 24.040.680 |
| VENITURI TOTALE | 24.826.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.203.901 |
| Profitul brut | 2.622.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.248.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.513.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.410.169 |
| Stocuri | 2.238.279 |
| Creante | 245.236 |
| Casa si conturi la banci | 3.926.654 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 105.970 |
| DATORII | 6.119.500 |
| VENITURI IN AVANS | 57.349 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.852.951 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 20.440.251 |
| VENITURI TOTALE | 20.482.819 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.521.255 |
| Profitul brut | 1.961.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.626.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.481.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.578.419 |
| Stocuri | 1.812.922 |
| Creante | 182.051 |
| Casa si conturi la banci | 1.583.446 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.402 |
| DATORII | 2.430.584 |
| VENITURI IN AVANS | 99.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.598.416 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 20.640.111 |
| VENITURI TOTALE | 20.682.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.680.819 |
| Profitul brut | 2.001.859 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.696.795 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.302.295 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.357.613 |
| Stocuri | 1.758.900 |
| Creante | 312.132 |
| Casa si conturi la banci | 1.286.581 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.246 |
| DATORII | 2.052.649 |
| VENITURI IN AVANS | 142.357 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.490.148 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.574.137 |
| VENITURI TOTALE | 16.624.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.824.795 |
| Profitul brut | 799.570 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 675.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.018.018 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.631.866 |
| Stocuri | 1.382.042 |
| Creante | 195.061 |
| Casa si conturi la banci | 1.054.763 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.980 |
| DATORII | 782.602 |
| VENITURI IN AVANS | 177.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.725.485 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.208.834 |
| VENITURI TOTALE | 11.233.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.615.563 |
| Profitul brut | 618.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 515.020 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.587.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.261.654 |
| Stocuri | 1.227.313 |
| Creante | 156.448 |
| Casa si conturi la banci | 877.893 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.360 |
| DATORII | 684.371 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.210.165 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.944.578 |
| VENITURI TOTALE | 10.134.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.506.948 |
| Profitul brut | 627.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 531.246 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 688.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.840.099 |
| Stocuri | 1.180.477 |
| Creante | 115.469 |
| Casa si conturi la banci | 544.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.145 |
| DATORII | 698.451 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.839.056 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.667.675 |
| VENITURI TOTALE | 8.667.679 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.019.414 |
| Profitul brut | 648.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 542.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |