TUAL FAST CHANCE 98 SRL

Cauta alta firma:
TUAL FAST CHANCE 98 SRL
CUI: 10966098RegCom: J1998008918401EUID: ROONRC.J1998008918401CAEN: 1072Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CĂZĂNEŞTI, NR.15, SPATIUL POLIVALENT (DE 44.64 MP)

Denumire TUAL FAST CHANCE 98 SRL
CUI 10966098
Nr. Reg. Com. J1998008918401
EUID ROONRC.J1998008918401
CAEN 1072
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1998-09-09 (27 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CĂZĂNEŞTI, NR.15, SPATIUL POLIVALENT (DE 44.64 MP)
Cod Poștal 32929
Telefon 0745152658
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
NACU DRAGOŞ MARIAN-România
NACU FLORINA-CLAUDIA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 21 286 306 3 124 418 7 309 464 1 668 936 9 411 161 3 885 546 50
2023 22 025 129 3 654 330 3 819 344 1 907 968 6 157 389 4 338 302 52
2022 19 913 455 3 072 586 3 776 530 1 705 677 5 602 609 3 670 858 48
2021 16 458 809 2 284 003 3 388 024 1 891 889 3 916 141 2 584 001 47
2020 12 924 963 1 741 595 3 210 437 1 471 715 3 704 036 2 002 604 54
2019 13 676 560 1 263 293 4 217 049 1 667 984 4 000 887 1 524 302 58
2018 12 652 328 760 735 3 685 691 1 531 176 3 110 130 1 021 744 60
2017 12 176 552 500 410 4 379 053 1 617 758 3 485 856 761 419 70
2016 11 498 755 560 791 4 638 261 1 573 460 3 855 141 821 800 81
Statistics
Commercial networks and enterprises
21 286 306 lei
-3%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TUAL FAST CHANCE 98 SRL”
Cod CAEN preponderent 1072 Rev. 2 (echivalent: 1072 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Descriere Activitate Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Cod CAEN principal 10 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Descriere activitate (principal) Industria alimentară
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CĂZĂNEŞTI, NR.15, SPATIUL POLIVALENT (DE 44.64 MP)
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TUAL FAST CHANCE 98 SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2998 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1072: Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

Locul 940 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
3.124.418 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TUAL FAST CHANCE 98 SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TUAL FAST CHANCE 98 SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TUAL FAST CHANCE 98 SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TUAL FAST CHANCE 98 SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TUAL FAST CHANCE 98 SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TUAL FAST CHANCE 98 SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TUAL FAST CHANCE 98 SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TUAL FAST CHANCE 98 SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.668.936
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.411.161
Stocuri 1.527.701
Creante 2.067.550
Casa si conturi la banci 5.815.910
CHELTUIELI IN AVANS 114.913
DATORII 7.309.464
CAPITALURI - TOTAL 3.885.546
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 21.286.306
VENITURI TOTALE 21.347.054
CHELTUIELI TOTALE 17.755.660
Profitul brut 3.591.394
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.124.418
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 50

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.907.968
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.157.389
Stocuri 1.398.618
Creante 1.926.271
Casa si conturi la banci 2.832.500
CHELTUIELI IN AVANS 92.289
DATORII 3.819.344
CAPITALURI - TOTAL 4.338.302
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 22.025.129
VENITURI TOTALE 22.233.843
CHELTUIELI TOTALE 18.094.718
Profitul brut 4.139.125
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.654.330
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 52

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.705.677
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.602.609
Stocuri 2.059.789
Creante 3.506.190
Casa si conturi la banci 36.630
CHELTUIELI IN AVANS 139.102
DATORII 3.776.530
CAPITALURI - TOTAL 3.670.858
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 19.913.455
VENITURI TOTALE 20.931.685
CHELTUIELI TOTALE 17.452.252
Profitul brut 3.479.433
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.072.586
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 48

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.891.889
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.916.141
Stocuri 1.663.007
Creante 2.146.119
Casa si conturi la banci 107.015
CHELTUIELI IN AVANS 163.995
DATORII 3.388.024
CAPITALURI - TOTAL 2.584.001
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 16.458.809
VENITURI TOTALE 16.592.988
CHELTUIELI TOTALE 14.033.032
Profitul brut 2.559.956
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.284.003
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 47

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.471.715
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.704.036
Stocuri 948.174
Creante 2.662.907
Casa si conturi la banci 92.955
CHELTUIELI IN AVANS 37.290
DATORII 3.210.437
CAPITALURI - TOTAL 2.002.604
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 12.924.963
VENITURI TOTALE 13.104.662
CHELTUIELI TOTALE 11.076.790
Profitul brut 2.027.872
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.741.595
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 54

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.667.984
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.000.887
Stocuri 805.989
Creante 3.143.950
Casa si conturi la banci 50.948
CHELTUIELI IN AVANS 72.480
DATORII 4.217.049
CAPITALURI - TOTAL 1.524.302
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 13.676.560
VENITURI TOTALE 13.538.728
CHELTUIELI TOTALE 12.074.529
Profitul brut 1.464.199
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.263.293
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 58

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.531.176
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.110.130
Stocuri 721.472
Creante 2.328.419
Casa si conturi la banci 60.239
CHELTUIELI IN AVANS 66.129
DATORII 3.685.691
CAPITALURI - TOTAL 1.021.744
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 12.652.328
VENITURI TOTALE 12.476.390
CHELTUIELI TOTALE 11.591.662
Profitul brut 884.728
Pierdere bruta 0
Profitul net 760.735
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 60

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.617.758
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.485.856
Stocuri 666.594
Creante 2.594.071
Casa si conturi la banci 225.191
CHELTUIELI IN AVANS 36.858
DATORII 4.379.053
CAPITALURI - TOTAL 761.419
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 12.176.552
VENITURI TOTALE 11.971.025
CHELTUIELI TOTALE 11.387.733
Profitul brut 583.292
Pierdere bruta 0
Profitul net 500.410
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 70

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1072
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.573.460
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.855.141
Stocuri 739.540
Creante 2.817.642
Casa si conturi la banci 297.959
CHELTUIELI IN AVANS 31.460
DATORII 4.638.261
CAPITALURI - TOTAL 821.800
Capital subscris varsat 210.000
Cifra de afaceri neta 11.498.755
VENITURI TOTALE 11.596.519
CHELTUIELI TOTALE 10.931.417
Profitul brut 665.102
Pierdere bruta 0
Profitul net 560.791
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 81
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.