UNIQA SOFTWARE SERVICES S.R.L.
| Denumire | UNIQA SOFTWARE SERVICES S.R.L. |
| CUI | 18401315 |
| Nr. Reg. Com. | J12/577/2006 |
| EUID | ROONRC.J12/577/2006 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-20 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KRIEBERNEGG MICHAEL | - | Austria |
| PRIBAC IULIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 42 574 764 | 3 350 893 | 4 943 008 | 378 668 | 13 472 790 | 8 920 754 | 119 |
| 2023 | 38 615 534 | 2 709 977 | 5 368 877 | 385 899 | 12 450 905 | 7 462 927 | 116 |
| 2022 | 28 920 646 | 2 281 600 | 3 566 498 | 429 178 | 11 638 337 | 8 442 950 | 104 |
| 2021 | 25 216 314 | 1 071 193 | 3 435 432 | 207 180 | 9 314 077 | 6 161 350 | 95 |
| 2020 | 22 323 195 | 1 295 047 | 3 263 609 | 217 254 | 7 890 568 | 5 090 158 | 92 |
| 2019 | 24 691 574 | 1 435 397 | 3 570 241 | 229 930 | 6 923 108 | 3 795 110 | 95 |
| 2018 | 22 123 276 | 1 308 761 | 2 741 904 | 266 716 | 4 601 729 | 2 336 713 | 87 |
| 2017 | 22 113 723 | 1 488 477 | 2 800 020 | 177 753 | 4 711 979 | 2 346 688 | 86 |
| 2016 | 19 562 916 | 60 482 | 3 189 907 | 224 711 | 4 228 534 | 1 497 422 | 91 |
Statistics
Commercial networks and enterprises42 574 764 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “UNIQA SOFTWARE SERVICES S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „UNIQA SOFTWARE SERVICES S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „UNIQA SOFTWARE SERVICES S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „UNIQA SOFTWARE SERVICES S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 378.668 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.472.790 |
| Creante | 7.760.707 |
| Casa si conturi la banci | 5.712.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.846 |
| DATORII | 4.943.008 |
| VENITURI IN AVANS | 33.542 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.920.754 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.574.764 |
| VENITURI TOTALE | 44.965.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.108.182 |
| Profitul brut | 3.857.191 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.350.893 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 385.899 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.450.905 |
| Creante | 8.349.071 |
| Casa si conturi la banci | 4.101.834 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.292 |
| DATORII | 5.368.877 |
| VENITURI IN AVANS | 42.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.462.927 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.615.534 |
| VENITURI TOTALE | 39.129.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.915.360 |
| Profitul brut | 3.213.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.709.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 429.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.638.337 |
| Creante | 6.197.571 |
| Casa si conturi la banci | 5.440.766 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.094 |
| DATORII | 3.566.498 |
| VENITURI IN AVANS | 96.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.442.950 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.920.646 |
| VENITURI TOTALE | 30.482.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.968.022 |
| Profitul brut | 2.514.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.281.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 207.180 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.314.077 |
| Creante | 879.750 |
| Casa si conturi la banci | 8.434.327 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.525 |
| DATORII | 3.435.432 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.161.350 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.216.314 |
| VENITURI TOTALE | 26.447.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.130.025 |
| Profitul brut | 1.317.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.071.193 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 217.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.890.568 |
| Creante | 4.224.293 |
| Casa si conturi la banci | 3.666.275 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 245.945 |
| DATORII | 3.263.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.090.158 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.323.195 |
| VENITURI TOTALE | 23.260.243 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.745.924 |
| Profitul brut | 1.514.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.295.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.930 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.923.108 |
| Creante | 4.917.596 |
| Casa si conturi la banci | 2.005.512 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 212.313 |
| DATORII | 3.570.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.795.110 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.691.574 |
| VENITURI TOTALE | 25.754.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.054.670 |
| Profitul brut | 1.699.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.435.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 266.716 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.601.729 |
| Creante | 1.531.535 |
| Casa si conturi la banci | 3.070.194 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 210.172 |
| DATORII | 2.741.904 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.336.713 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.123.276 |
| VENITURI TOTALE | 23.007.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.460.568 |
| Profitul brut | 1.547.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.308.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 177.753 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.711.979 |
| Creante | 2.599.399 |
| Casa si conturi la banci | 2.112.580 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 256.976 |
| DATORII | 2.800.020 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.346.688 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.113.723 |
| VENITURI TOTALE | 22.987.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.223.252 |
| Profitul brut | 1.764.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.488.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 224.711 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.228.534 |
| Creante | 2.805.969 |
| Casa si conturi la banci | 1.422.565 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 234.084 |
| DATORII | 3.189.907 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.497.422 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.562.916 |
| VENITURI TOTALE | 20.412.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.300.664 |
| Profitul brut | 111.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |