VARODIMEX SRL
| Denumire | VARODIMEX SRL |
| CUI | 7157151 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000071062 |
| EUID | ROONRC.J1995000071062 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-02-23 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOBRANIŞ GEORGETA RODICA | - | România |
| DOBRANIŞ VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 69 023 944 | 3 240 705 | 7 696 296 | 11 509 685 | 10 987 251 | 14 802 585 | 95 |
| 2023 | 59 715 274 | 3 315 988 | 7 818 609 | 10 625 411 | 9 890 808 | 12 700 206 | 92 |
| 2022 | 52 685 526 | 2 642 290 | 8 103 668 | 9 986 615 | 7 972 458 | 9 855 405 | 85 |
| 2021 | 41 579 349 | 2 074 864 | 6 081 550 | 6 374 451 | 9 591 460 | 9 884 361 | 90 |
| 2020 | 39 706 240 | 2 119 151 | 3 906 432 | 4 668 133 | 7 589 382 | 8 351 083 | 78 |
| 2019 | 33 686 208 | 1 432 226 | 3 628 434 | 5 045 697 | 4 959 209 | 6 376 472 | 78 |
| 2018 | 26 505 926 | 778 206 | 3 690 565 | 4 789 874 | 4 101 499 | 5 200 808 | — |
| 2017 | 27 565 077 | 928 989 | 3 114 654 | 4 304 759 | 3 443 024 | 4 633 129 | 69 |
| 2016 | 24 528 220 | 1 511 628 | 4 529 448 | 4 008 294 | 4 210 526 | 3 689 372 | 69 |
Statistics
Commercial networks and enterprises69 023 944 lei
16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VARODIMEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VARODIMEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VARODIMEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VARODIMEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.509.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.987.251 |
| Stocuri | 5.775.863 |
| Creante | 1.596.046 |
| Casa si conturi la banci | 3.615.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.945 |
| DATORII | 7.696.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.802.585 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 69.023.944 |
| VENITURI TOTALE | 69.462.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.650.382 |
| Profitul brut | 3.811.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.240.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.625.411 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.890.808 |
| Stocuri | 5.498.559 |
| Creante | 2.107.913 |
| Casa si conturi la banci | 2.284.336 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.596 |
| DATORII | 7.818.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.700.206 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.715.274 |
| VENITURI TOTALE | 59.542.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.811.555 |
| Profitul brut | 3.730.874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.315.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.986.615 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.972.458 |
| Stocuri | 5.049.322 |
| Creante | 1.689.949 |
| Casa si conturi la banci | 1.233.187 |
| DATORII | 8.103.668 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.855.405 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.685.526 |
| VENITURI TOTALE | 52.782.862 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.861.340 |
| Profitul brut | 2.921.522 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.642.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.374.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.591.460 |
| Stocuri | 4.299.795 |
| Creante | 899.815 |
| Casa si conturi la banci | 4.391.850 |
| DATORII | 6.081.550 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.884.361 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.579.349 |
| VENITURI TOTALE | 42.176.779 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.941.700 |
| Profitul brut | 2.235.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.074.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.668.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.589.382 |
| Stocuri | 2.954.196 |
| Creante | 800.990 |
| Casa si conturi la banci | 3.834.196 |
| DATORII | 3.906.432 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.351.083 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.706.240 |
| VENITURI TOTALE | 39.719.657 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.452.054 |
| Profitul brut | 2.267.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.119.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.045.697 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.959.209 |
| Stocuri | 2.314.513 |
| Creante | 527.999 |
| Casa si conturi la banci | 2.116.697 |
| DATORII | 3.628.434 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.376.472 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.686.208 |
| VENITURI TOTALE | 33.966.803 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.372.139 |
| Profitul brut | 1.594.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.432.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.789.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.101.499 |
| Stocuri | 1.795.385 |
| Creante | 704.078 |
| Casa si conturi la banci | 1.602.036 |
| DATORII | 3.690.565 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.200.808 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.505.926 |
| VENITURI TOTALE | 26.904.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.008.635 |
| Profitul brut | 895.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 778.206 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.304.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.443.024 |
| Stocuri | 1.936.705 |
| Creante | 434.633 |
| Casa si conturi la banci | 1.071.686 |
| DATORII | 3.114.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.633.129 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.565.077 |
| VENITURI TOTALE | 28.005.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.933.571 |
| Profitul brut | 1.072.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 928.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.008.294 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.210.526 |
| Stocuri | 1.876.292 |
| Creante | 495.241 |
| Casa si conturi la banci | 1.838.993 |
| DATORII | 4.529.448 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.689.372 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.528.220 |
| VENITURI TOTALE | 25.153.244 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.457.029 |
| Profitul brut | 1.696.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.511.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |