VIVALIA 7 GRAND SPV S.A.
| Denumire | VIVALIA 7 GRAND SPV S.A. |
| CUI | 39811997 |
| Nr. Reg. Com. | J35/2953/2018 |
| EUID | ROONRC.J35/2953/2018 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-08-30 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANCIU BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 7 925 384 | 3 465 358 | 215 021 | 4 118 047 | 5 575 740 | 9 388 673 | 2 |
| 2023 | 43 635 351 | 15 544 772 | 1 627 126 | 4 409 063 | 14 020 483 | 16 662 795 | 2 |
| 2022 | 4 411 843 | 611 155 | 35 729 700 | 1 362 513 | 35 298 126 | 1 118 023 | 12 |
| 2021 | 4 011 351 | -253 278 | 31 191 260 | 740 685 | 30 947 428 | 506 868 | 4 |
| 2020 | 1 752 | -139 470 | 26 902 923 | — | — | — | 0 |
| 2019 | 0 | -383 | 7 906 249 | — | — | — | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 925 384 lei
-82%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VIVALIA 7 GRAND SPV S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 4110 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 41 Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VIVALIA 7 GRAND SPV S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VIVALIA 7 GRAND SPV S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VIVALIA 7 GRAND SPV S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.118.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.575.740 |
| Stocuri | 3.279.145 |
| Creante | 1.864.845 |
| Casa si conturi la banci | 61.750 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 215.021 |
| VENITURI IN AVANS | 90.093 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.388.673 |
| Capital subscris varsat | 1.073.556 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.925.384 |
| VENITURI TOTALE | 5.812.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.836.164 |
| Profitul brut | 3.976.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.465.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.409.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.020.483 |
| Stocuri | 7.967.521 |
| Creante | 1.826.349 |
| Casa si conturi la banci | 76.613 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.509 |
| DATORII | 1.627.126 |
| VENITURI IN AVANS | 151.134 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.662.795 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 43.635.351 |
| VENITURI TOTALE | 22.806.791 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.043.923 |
| Profitul brut | 17.762.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.544.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.362.513 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.298.126 |
| Stocuri | 34.495.443 |
| Creante | 403.148 |
| Casa si conturi la banci | 399.535 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 275.088 |
| DATORII | 35.729.700 |
| VENITURI IN AVANS | 88.004 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.118.023 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.411.843 |
| VENITURI TOTALE | 11.772.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.118.221 |
| Profitul brut | 654.587 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 611.155 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 740.685 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.947.428 |
| Stocuri | 29.605.300 |
| Creante | 356.808 |
| Casa si conturi la banci | 985.320 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.015 |
| DATORII | 31.191.260 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 506.868 |
| Capital subscris varsat | 900.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.011.351 |
| VENITURI TOTALE | 10.810.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.063.807 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 253.278 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 253.278 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.308.508 |
| Active circulante | 26.351.875 |
| Stocuri | 24.900.205 |
| Creante | 1.011.345 |
| Disponibilitati | 440.325 |
| Cheltuieli in avans | 2.687 |
| Datorii | 26.902.923 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 760.147 |
| Capital social | 900.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.752 |
| Venituri totale | 12.794.330 |
| Cheltuieli totale | 12.933.800 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 139.470 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 139.470 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 2.555.759 |
| Active circulante | 6.250.107 |
| Stocuri | 6.002.385 |
| Creante | 181.131 |
| Disponibilitati | 66.591 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 7.906.249 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 899.617 |
| Capital social | 900.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 1.635.194 |
| Cheltuieli totale | 1.635.537 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 343 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 383 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.126.978 |
| Active circulante | 380.951 |
| Stocuri | 246.632 |
| Creante | 69.464 |
| Disponibilitati | 64.855 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 3.607.929 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 900.000 |
| Capital social | 900.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 246.632 |
| Cheltuieli totale | 246.632 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |