ADMI CONSTRUCT SRL
| Denumire | ADMI CONSTRUCT SRL |
| CUI | 14353991 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000312238 |
| EUID | ROONRC.J2001000312238 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-12-17 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LEANCA ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 34 275 105 | 3 646 005 | 30 007 158 | — | — | — | 40 |
| 2023 | 102 456 604 | 16 157 419 | 21 773 898 | 11 325 484 | 38 750 954 | 28 325 984 | 61 |
| 2022 | 109 207 033 | 33 214 589 | 55 902 908 | 5 899 682 | 79 616 102 | 29 653 209 | 69 |
| 2021 | 3 272 485 | -1 548 896 | 20 749 098 | 4 711 749 | 12 545 838 | -3 487 607 | 10 |
| 2020 | 24 000 | -513 126 | 7 940 167 | 4 181 030 | 1 820 425 | -1 938 712 | 1 |
| 2019 | 23 500 | -2 180 570 | 7 693 622 | 4 325 921 | 1 940 917 | -1 425 586 | 1 |
| 2018 | 110 808 | -309 728 | 7 146 047 | 4 920 705 | 2 087 036 | -136 822 | 1 |
| 2017 | 1 960 591 | -1 186 018 | 8 078 011 | 5 128 149 | 3 119 452 | 172 907 | 32 |
| 2016 | 9 992 794 | 3 455 834 | 9 981 727 | 5 425 853 | 5 908 870 | 1 358 925 | 67 |
Statistics
Commercial networks and enterprises34 275 105 lei
-67%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADMI CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADMI CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADMI CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADMI CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.325.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.750.954 |
| Stocuri | 2.722.931 |
| Creante | 25.177.415 |
| Casa si conturi la banci | 10.850.608 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.444 |
| DATORII | 21.773.898 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.325.984 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 102.456.604 |
| VENITURI TOTALE | 105.049.752 |
| CHELTUIELI TOTALE | 86.285.805 |
| Profitul brut | 18.763.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.157.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.899.682 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 79.616.102 |
| Stocuri | 7.322.322 |
| Creante | 32.430.194 |
| Casa si conturi la banci | 39.863.586 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.333 |
| DATORII | 55.902.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.653.209 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 109.207.033 |
| VENITURI TOTALE | 114.744.892 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.053.275 |
| Profitul brut | 38.691.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 33.214.589 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.711.749 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.545.838 |
| Stocuri | 14.603 |
| Creante | 5.593.814 |
| Casa si conturi la banci | 6.937.421 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.904 |
| DATORII | 20.749.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.487.607 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.272.485 |
| VENITURI TOTALE | 3.357.673 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.872.082 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.514.409 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.548.896 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.181.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.820.425 |
| Stocuri | 1.179 |
| Creante | 1.818.901 |
| Casa si conturi la banci | 345 |
| DATORII | 7.940.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.938.712 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.000 |
| VENITURI TOTALE | 24.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 536.427 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 512.427 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 513.126 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.325.921 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.940.917 |
| Stocuri | 1.179 |
| Creante | 1.939.474 |
| Casa si conturi la banci | 264 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.198 |
| DATORII | 7.693.622 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.425.586 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.500 |
| VENITURI TOTALE | 121.108 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.298.058 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.176.950 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.180.570 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.920.705 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.087.036 |
| Stocuri | 4.798 |
| Creante | 2.082.123 |
| Casa si conturi la banci | 115 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.484 |
| DATORII | 7.146.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | -136.822 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 110.808 |
| VENITURI TOTALE | 315.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 625.437 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 309.728 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 309.728 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.128.149 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.119.452 |
| Stocuri | 4.798 |
| Creante | 3.114.263 |
| Casa si conturi la banci | 391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.317 |
| DATORII | 8.078.011 |
| CAPITALURI - TOTAL | 172.907 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.960.591 |
| VENITURI TOTALE | 1.797.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.983.973 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.186.018 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.186.018 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.425.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.908.870 |
| Stocuri | 323.010 |
| Creante | 4.967.187 |
| Casa si conturi la banci | 618.673 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.929 |
| DATORII | 9.981.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.358.925 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.992.794 |
| VENITURI TOTALE | 12.176.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.720.820 |
| Profitul brut | 3.455.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.455.834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |