DOLY SRL
| Denumire | DOLY SRL |
| CUI | 1987520 |
| Nr. Reg. Com. | J1992002189229 |
| EUID | ROONRC.J1992002189229 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-08-27 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PIEPTU LIVIU | - | România |
| PIEPTU IULIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 36 189 357 | 3 345 376 | 6 693 507 | 3 872 234 | 10 945 497 | 8 124 224 | 20 |
| 2023 | 34 287 734 | 3 883 076 | 2 404 666 | 4 161 663 | 6 141 488 | 7 898 485 | 19 |
| 2022 | 21 033 863 | 2 564 070 | 5 172 297 | 4 350 635 | 7 152 499 | 6 330 837 | 20 |
| 2021 | 21 395 689 | 2 611 550 | 1 917 558 | 4 841 535 | 3 321 388 | 6 245 365 | 20 |
| 2020 | 22 738 374 | 2 238 077 | 2 387 305 | 4 573 344 | 3 812 011 | 5 998 050 | 21 |
| 2019 | 28 585 324 | 2 983 627 | 2 392 495 | 4 385 339 | 4 752 712 | 6 728 509 | 23 |
| 2018 | 20 269 164 | 2 081 379 | 2 549 557 | 4 292 129 | 3 123 149 | 4 848 674 | 24 |
| 2017 | 18 045 644 | 1 611 417 | 2 033 408 | 4 374 367 | 2 735 266 | 5 059 178 | 25 |
| 2016 | 11 531 509 | 757 864 | 1 675 138 | 4 335 094 | 1 378 434 | 4 021 343 | 23 |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 189 357 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DOLY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DOLY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DOLY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DOLY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.872.234 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.945.497 |
| Stocuri | 4.709.021 |
| Creante | 803.415 |
| Casa si conturi la banci | 5.433.061 |
| DATORII | 6.693.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.124.224 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 36.189.357 |
| VENITURI TOTALE | 35.345.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.461.213 |
| Profitul brut | 3.884.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.345.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.161.663 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.141.488 |
| Stocuri | 1.735.074 |
| Creante | 1.379.458 |
| Casa si conturi la banci | 3.026.956 |
| DATORII | 2.404.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.898.485 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 34.287.734 |
| VENITURI TOTALE | 34.814.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.323.264 |
| Profitul brut | 4.491.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.883.076 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.350.635 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.152.499 |
| Stocuri | 1.635.973 |
| Creante | 1.756.474 |
| Casa si conturi la banci | 3.760.052 |
| DATORII | 5.172.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.330.837 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 21.033.863 |
| VENITURI TOTALE | 21.769.638 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.732.140 |
| Profitul brut | 3.037.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.564.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.841.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.321.388 |
| Stocuri | 628.121 |
| Creante | 1.528.763 |
| Casa si conturi la banci | 1.164.504 |
| DATORII | 1.917.558 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.245.365 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 21.395.689 |
| VENITURI TOTALE | 21.790.564 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.689.277 |
| Profitul brut | 3.101.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.611.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.573.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.812.011 |
| Stocuri | 1.090.795 |
| Creante | 1.472.359 |
| Casa si conturi la banci | 1.248.857 |
| DATORII | 2.387.305 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.998.050 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 22.738.374 |
| VENITURI TOTALE | 22.972.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.342.191 |
| Profitul brut | 2.630.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.238.077 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.385.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.752.712 |
| Stocuri | 1.960.928 |
| Creante | 819.882 |
| Casa si conturi la banci | 1.971.902 |
| DATORII | 2.392.495 |
| VENITURI IN AVANS | 17.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.728.509 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 28.585.324 |
| VENITURI TOTALE | 28.561.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.006.001 |
| Profitul brut | 3.555.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.983.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.292.129 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.123.149 |
| Stocuri | 1.149.291 |
| Creante | 904.981 |
| Casa si conturi la banci | 1.068.877 |
| DATORII | 2.549.557 |
| VENITURI IN AVANS | 17.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.848.674 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 20.269.164 |
| VENITURI TOTALE | 20.677.562 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.198.817 |
| Profitul brut | 2.478.745 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.081.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.374.367 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.735.266 |
| Stocuri | 1.346.367 |
| Creante | 241.957 |
| Casa si conturi la banci | 1.146.942 |
| DATORII | 2.033.408 |
| VENITURI IN AVANS | 17.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.059.178 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 18.045.644 |
| VENITURI TOTALE | 18.564.624 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.669.304 |
| Profitul brut | 1.895.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.611.417 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.335.094 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.378.434 |
| Stocuri | 792.647 |
| Creante | 243.146 |
| Casa si conturi la banci | 342.641 |
| DATORII | 1.675.138 |
| VENITURI IN AVANS | 17.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.021.343 |
| Capital subscris varsat | 9.414 |
| Cifra de afaceri neta | 11.531.509 |
| VENITURI TOTALE | 12.289.740 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.382.317 |
| Profitul brut | 907.423 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 757.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |