EMANUEL COM SRL
| Denumire | EMANUEL COM SRL |
| CUI | 13518889 |
| Nr. Reg. Com. | J07/222/2000 |
| EUID | ROONRC.J2000000222079 |
| CAEN | 1013 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-11-07 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOLDEA-CHIRILĂ TONINO-IURI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 9 993 814 | 3 581 613 | 6 056 316 | 7 924 797 | 6 720 870 | 8 299 287 | 57 |
| 2023 | 15 569 215 | 5 685 596 | 1 634 515 | 8 306 595 | 5 276 091 | 11 552 184 | 49 |
| 2022 | 7 200 163 | 1 500 731 | 2 323 561 | 8 439 313 | 2 915 069 | 8 536 435 | 46 |
| 2021 | 5 434 512 | 305 628 | 1 492 673 | 9 125 317 | 2 642 373 | 9 682 041 | 45 |
| 2020 | 5 285 049 | 204 235 | 2 311 756 | 9 697 167 | 2 681 338 | 9 376 413 | 50 |
| 2019 | 8 116 705 | 456 064 | 3 320 550 | 10 384 769 | 2 956 570 | 9 172 178 | 52 |
| 2018 | 10 089 085 | 1 204 686 | 4 832 199 | 9 494 890 | 4 027 925 | 8 716 114 | 91 |
| 2017 | 8 671 599 | 711 642 | 5 144 709 | 9 929 002 | 2 727 135 | 7 511 428 | 75 |
| 2016 | 7 242 896 | 206 839 | 8 269 089 | 10 499 586 | 2 074 628 | 4 309 625 | 71 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 993 814 lei
-36%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EMANUEL COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1013 Rev. 2 (echivalent: 1013 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Botoşani , domeniul 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EMANUEL COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EMANUEL COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EMANUEL COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.924.797 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.720.870 |
| Stocuri | 77.006 |
| Creante | 849.256 |
| Casa si conturi la banci | 5.794.608 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 671 |
| DATORII | 6.056.316 |
| VENITURI IN AVANS | 290.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.299.287 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.993.814 |
| VENITURI TOTALE | 10.375.387 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.199.045 |
| Profitul brut | 4.176.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.581.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.306.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.276.091 |
| Stocuri | 76.185 |
| Creante | 990.507 |
| Casa si conturi la banci | 4.209.399 |
| DATORII | 1.634.515 |
| VENITURI IN AVANS | 395.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.552.184 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.569.215 |
| VENITURI TOTALE | 15.905.887 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.269.643 |
| Profitul brut | 6.636.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.685.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.439.313 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.915.069 |
| Stocuri | 73.134 |
| Creante | 968.970 |
| Casa si conturi la banci | 1.872.965 |
| DATORII | 2.323.561 |
| VENITURI IN AVANS | 494.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.536.435 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.200.163 |
| VENITURI TOTALE | 7.328.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.563.157 |
| Profitul brut | 1.765.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.500.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.125.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.642.373 |
| Stocuri | 58.150 |
| Creante | 1.233.074 |
| Casa si conturi la banci | 1.351.149 |
| DATORII | 1.492.673 |
| VENITURI IN AVANS | 592.976 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.682.041 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.434.512 |
| VENITURI TOTALE | 5.532.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.173.215 |
| Profitul brut | 358.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 305.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.697.167 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.681.338 |
| Stocuri | 101.700 |
| Creante | 1.530.439 |
| Casa si conturi la banci | 1.049.199 |
| DATORII | 2.311.756 |
| VENITURI IN AVANS | 690.336 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.376.413 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.285.049 |
| VENITURI TOTALE | 5.822.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.589.981 |
| Profitul brut | 232.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 204.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.384.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.956.570 |
| Stocuri | 173.234 |
| Creante | 2.042.198 |
| Casa si conturi la banci | 741.138 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.657 |
| DATORII | 3.320.550 |
| VENITURI IN AVANS | 867.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.172.178 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.116.705 |
| VENITURI TOTALE | 8.453.061 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.886.797 |
| Profitul brut | 566.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 456.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.494.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.027.925 |
| Stocuri | 159.939 |
| Creante | 1.740.685 |
| Casa si conturi la banci | 2.127.301 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.498 |
| DATORII | 4.832.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.716.114 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.089.085 |
| VENITURI TOTALE | 10.095.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.701.130 |
| Profitul brut | 1.394.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.204.686 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.929.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.727.135 |
| Stocuri | 65.878 |
| Creante | 1.770.011 |
| Casa si conturi la banci | 891.246 |
| DATORII | 5.144.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.511.428 |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.671.599 |
| VENITURI TOTALE | 8.675.661 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.854.961 |
| Profitul brut | 820.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 711.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.499.586 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.074.628 |
| Stocuri | 181.977 |
| Creante | 1.555.194 |
| Casa si conturi la banci | 337.457 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.500 |
| DATORII | 8.269.089 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.309.625 |
| Capital subscris varsat | 303.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.242.896 |
| VENITURI TOTALE | 7.590.053 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.334.392 |
| Profitul brut | 255.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 206.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |