FALCK FIRE SERVICES SRL

Cauta alta firma:
FALCK FIRE SERVICES SRL
CUI: 23977870RegCom: J2008009555402EUID: ROONRC.J2008009555402CAEN: 8425Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL. VICTORIEI, NR.145, MODULUL 1.16, ET.1

Denumire FALCK FIRE SERVICES SRL
CUI 23977870
Nr. Reg. Com. J2008009555402
EUID ROONRC.J2008009555402
CAEN 8425
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2008-05-30 (18 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL. VICTORIEI, NR.145, MODULUL 1.16, ET.1
Cod Poștal 10072
Telefon 4050440
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 4 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
HEINRICH THILO-Germania
JENO JAN-Slovacia
RADU FLORENTIN-România
GOMEZ CORREA DANIEL-Spania
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 54 955 945 2 064 045 5 997 975 344
2024 46 432 314 1 803 608 8 600 516 1 324 513 13 538 374 6 161 196 335
2023 43 536 159 2 111 599 4 501 607 1 672 006 13 350 189 10 357 588 334
2022 37 399 059 899 657 3 489 551 1 268 838 11 697 399 9 580 989 331
2021 31 167 935 1 017 737 5 823 032 1 622 274 13 774 292 9 664 043 279
2020 31 549 082 3 070 310 6 502 862 1 136 408 13 891 590 8 646 306 306
2019 32 993 411 3 512 155 10 418 647 1 547 183 14 168 155 5 575 996 328
2018 36 001 548 3 838 662 10 188 202 2 244 998 13 827 529 6 258 607 359
2017 33 399 601 2 946 116 12 310 298 3 681 552 13 063 361 5 009 957 382
2016 32 931 672 3 429 335 12 297 462 5 580 524 11 997 329 5 493 176 315
Statistics
Commercial networks and enterprises
54 955 945 lei
18%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FALCK FIRE SERVICES SRL”
Cod CAEN preponderent 8425 Rev. 2 (echivalent: 8425 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Descriere Activitate Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Cod CAEN principal 84 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Descriere activitate (principal) Administrație publică și apărare; asigurări sociale din sistemul public
Număr asociați 0
Număr administratori 4
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mare (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL. VICTORIEI, NR.145, MODULUL 1.16, ET.1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția FALCK FIRE SERVICES SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 1312 în Top Profit România

Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 8425: Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

Locul 495 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mari
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.803.608 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „FALCK FIRE SERVICES SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „FALCK FIRE SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „FALCK FIRE SERVICES SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FALCK FIRE SERVICES SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „FALCK FIRE SERVICES SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „FALCK FIRE SERVICES SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „FALCK FIRE SERVICES SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FALCK FIRE SERVICES SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.324.513
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.538.374
Stocuri 42.335
Creante 10.403.954
Casa si conturi la banci 3.092.085
CHELTUIELI IN AVANS 231.092
DATORII 8.600.516
VENITURI IN AVANS 224.000
PROVIZIOANE 108.267
CAPITALURI - TOTAL 6.161.196
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 46.432.314
VENITURI TOTALE 46.633.941
CHELTUIELI TOTALE 44.432.020
Profitul brut 2.201.921
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.803.608
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 335

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.672.006
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.350.189
Stocuri 256.756
Creante 11.754.790
Casa si conturi la banci 1.338.643
CHELTUIELI IN AVANS 231.641
DATORII 4.501.607
VENITURI IN AVANS 287.000
PROVIZIOANE 107.641
CAPITALURI - TOTAL 10.357.588
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 43.536.159
VENITURI TOTALE 43.734.001
CHELTUIELI TOTALE 41.174.781
Profitul brut 2.559.220
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.111.599
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 334

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.268.838
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.697.399
Stocuri 313.921
Creante 9.257.429
Casa si conturi la banci 2.126.049
CHELTUIELI IN AVANS 200.445
DATORII 3.489.551
PROVIZIOANE 96.142
CAPITALURI - TOTAL 9.580.989
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 37.399.059
VENITURI TOTALE 37.453.318
CHELTUIELI TOTALE 36.401.416
Profitul brut 1.051.902
Pierdere bruta 0
Profitul net 899.657
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 331

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.622.274
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.774.292
Stocuri 215.528
Creante 9.488.168
Casa si conturi la banci 4.070.596
CHELTUIELI IN AVANS 179.679
DATORII 5.823.032
VENITURI IN AVANS 262
PROVIZIOANE 88.908
CAPITALURI - TOTAL 9.664.043
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 31.167.935
VENITURI TOTALE 31.241.150
CHELTUIELI TOTALE 29.931.526
Profitul brut 1.309.624
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.017.737
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 279

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.136.408
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.891.590
Stocuri 380.353
Creante 10.643.698
Casa si conturi la banci 2.867.539
CHELTUIELI IN AVANS 167.732
DATORII 6.502.862
VENITURI IN AVANS 3.402
PROVIZIOANE 43.160
CAPITALURI - TOTAL 8.646.306
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 31.549.082
VENITURI TOTALE 31.931.998
CHELTUIELI TOTALE 28.312.323
Profitul brut 3.619.675
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.070.310
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 306

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.547.183
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 14.168.155
Stocuri 358.892
Creante 10.208.293
Casa si conturi la banci 3.600.970
CHELTUIELI IN AVANS 326.953
DATORII 10.418.647
VENITURI IN AVANS 6.543
PROVIZIOANE 41.105
CAPITALURI - TOTAL 5.575.996
Capital subscris varsat 375.200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 32.993.411
VENITURI TOTALE 33.164.573
CHELTUIELI TOTALE 29.238.848
Profitul brut 3.925.725
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.512.155
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 328

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.244.998
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.827.529
Stocuri 568.164
Creante 10.091.730
Casa si conturi la banci 3.167.635
CHELTUIELI IN AVANS 429.121
DATORII 10.188.202
PROVIZIOANE 54.839
CAPITALURI - TOTAL 6.258.607
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 36.001.548
VENITURI TOTALE 36.223.871
CHELTUIELI TOTALE 31.535.614
Profitul brut 4.688.257
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.838.662
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 359

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.681.552
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.063.361
Stocuri 753.323
Creante 11.188.929
Casa si conturi la banci 1.121.109
CHELTUIELI IN AVANS 610.023
DATORII 12.310.298
PROVIZIOANE 34.681
CAPITALURI - TOTAL 5.009.957
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 33.399.601
VENITURI TOTALE 33.772.770
CHELTUIELI TOTALE 30.274.443
Profitul brut 3.498.327
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.946.116
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 382

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8425
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.580.524
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.997.329
Stocuri 454.862
Creante 10.866.208
Casa si conturi la banci 676.259
CHELTUIELI IN AVANS 247.466
DATORII 12.297.462
PROVIZIOANE 34.681
CAPITALURI - TOTAL 5.493.176
Capital subscris varsat 375.200
Cifra de afaceri neta 32.931.672
VENITURI TOTALE 33.825.515
CHELTUIELI TOTALE 29.694.083
Profitul brut 4.131.432
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.429.335
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 315
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.