LOGISTIC PARK SA
| Denumire | LOGISTIC PARK SA |
| CUI | 17855968 |
| Nr. Reg. Com. | J2005002580130 |
| EUID | ROONRC.J2005002580130 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-08-09 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUŞU NICULAE | - | România |
| CARAIANI VICTORIA | - | România |
| DUŞU ION | - | România |
| HORNEA MĂDĂLINA-LILIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 792 131 | 5 540 544 | 28 917 956 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 16 238 034 | 3 599 624 | 22 823 516 | 97 256 894 | 9 327 760 | 83 652 621 | 8 |
| 2023 | 11 913 111 | 2 430 363 | 24 635 246 | 99 658 514 | 5 254 200 | 80 149 541 | 8 |
| 2022 | 10 691 985 | 2 649 455 | 5 065 234 | 80 697 412 | 2 154 741 | 77 719 178 | 8 |
| 2021 | 9 320 650 | 1 841 506 | 3 519 616 | 77 387 800 | 5 391 975 | 79 069 724 | 10 |
| 2020 | 9 770 483 | 3 030 534 | 3 876 593 | 51 716 090 | 3 308 271 | 51 028 352 | 10 |
| 2019 | 9 805 897 | 3 750 386 | 5 223 294 | 51 847 280 | 1 420 434 | 47 997 818 | 5 |
| 2018 | 9 511 947 | 3 056 167 | 1 839 569 | 43 952 050 | 4 308 404 | 46 363 612 | 5 |
| 2017 | 9 131 138 | 3 062 369 | 1 627 933 | 42 070 152 | 5 647 771 | 46 028 250 | 4 |
| 2016 | 8 577 162 | 2 126 790 | 3 716 850 | 45 053 974 | 3 742 256 | 45 082 062 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises19 792 131 lei
22%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LOGISTIC PARK SA”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LOGISTIC PARK SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LOGISTIC PARK SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LOGISTIC PARK SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 97.256.894 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.327.760 |
| Stocuri | 35.426 |
| Creante | 1.269.285 |
| Casa si conturi la banci | 8.023.049 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.921 |
| DATORII | 22.823.516 |
| VENITURI IN AVANS | 57.957 |
| PROVIZIOANE | 88.481 |
| CAPITALURI - TOTAL | 83.652.621 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 16.238.034 |
| VENITURI TOTALE | 16.744.401 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.583.007 |
| Profitul brut | 4.161.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.599.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 99.658.514 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.254.200 |
| Stocuri | 101.013 |
| Creante | 1.354.824 |
| Casa si conturi la banci | 3.798.363 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.381 |
| DATORII | 24.635.246 |
| VENITURI IN AVANS | 74.827 |
| PROVIZIOANE | 88.481 |
| CAPITALURI - TOTAL | 80.149.541 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 11.913.111 |
| VENITURI TOTALE | 12.238.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.567.517 |
| Profitul brut | 2.671.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.430.363 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.697.412 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.154.741 |
| Stocuri | 7.445 |
| Creante | 1.419.417 |
| Casa si conturi la banci | 727.879 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.056 |
| DATORII | 5.065.234 |
| VENITURI IN AVANS | 93.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 77.719.178 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 10.691.985 |
| VENITURI TOTALE | 10.923.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.741.640 |
| Profitul brut | 3.181.920 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.649.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.387.800 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.391.975 |
| Stocuri | 9.934 |
| Creante | 597.641 |
| Casa si conturi la banci | 4.784.400 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.473 |
| DATORII | 3.519.616 |
| VENITURI IN AVANS | 209.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 79.069.724 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 9.320.650 |
| VENITURI TOTALE | 9.463.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.348.124 |
| Profitul brut | 2.115.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.841.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.716.090 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.308.271 |
| Stocuri | 7.475 |
| Creante | 604.802 |
| Casa si conturi la banci | 2.695.994 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.662 |
| DATORII | 3.876.593 |
| VENITURI IN AVANS | 132.078 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.028.352 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 9.770.483 |
| VENITURI TOTALE | 9.831.562 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.339.737 |
| Profitul brut | 3.491.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.030.534 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.847.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.420.434 |
| Stocuri | 7.177 |
| Creante | 834.508 |
| Casa si conturi la banci | 578.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.249 |
| DATORII | 5.223.294 |
| VENITURI IN AVANS | 53.851 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.997.818 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 9.805.897 |
| VENITURI TOTALE | 9.875.459 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.469.766 |
| Profitul brut | 4.405.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.750.386 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.952.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.308.404 |
| Stocuri | 7.204 |
| Creante | 1.231.870 |
| Casa si conturi la banci | 3.069.330 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 694 |
| DATORII | 1.839.569 |
| VENITURI IN AVANS | 57.967 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.363.612 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 9.511.947 |
| VENITURI TOTALE | 9.538.574 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.936.278 |
| Profitul brut | 3.602.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.056.167 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.070.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.647.771 |
| Stocuri | 10.753 |
| Creante | 647.412 |
| Casa si conturi la banci | 4.989.606 |
| DATORII | 1.627.933 |
| VENITURI IN AVANS | 61.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.028.250 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 9.131.138 |
| VENITURI TOTALE | 9.699.924 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.067.540 |
| Profitul brut | 3.632.384 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.062.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.053.974 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.742.256 |
| Stocuri | 10.753 |
| Creante | 740.288 |
| Casa si conturi la banci | 2.991.215 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.182 |
| DATORII | 3.716.850 |
| VENITURI IN AVANS | 6.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.082.062 |
| Capital subscris varsat | 30.231.162 |
| Cifra de afaceri neta | 8.577.162 |
| VENITURI TOTALE | 8.600.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.028.248 |
| Profitul brut | 2.572.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.126.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |