MARELBO PROD-COM SRL
| Denumire | MARELBO PROD-COM SRL |
| CUI | 6728594 |
| Nr. Reg. Com. | J33/2214/1994 |
| EUID | ROONRC.J33/2214/1994 |
| CAEN | 1520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-20 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOBU AUREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 61 550 796 | 3 238 949 | 36 339 191 | 16 126 846 | 74 371 118 | 55 213 300 | 177 |
| 2023 | 56 896 444 | 4 742 610 | 34 033 223 | 15 891 715 | 69 545 860 | 51 974 352 | 176 |
| 2022 | 52 215 315 | 8 920 901 | 29 643 689 | 15 461 776 | 61 413 655 | 47 231 742 | 170 |
| 2021 | 53 973 086 | 2 525 416 | 19 556 452 | 15 256 909 | 58 304 039 | 54 019 841 | 164 |
| 2020 | 39 985 424 | 3 559 159 | 21 195 175 | 16 226 096 | 61 427 082 | 56 494 425 | 187 |
| 2019 | 56 661 225 | 10 163 523 | 14 397 851 | 17 518 443 | 56 692 725 | 59 946 174 | 190 |
| 2018 | 58 616 902 | 11 316 694 | 16 567 630 | 17 442 211 | 55 876 270 | 56 753 151 | 195 |
| 2017 | 59 729 783 | 13 649 523 | 18 844 464 | 15 255 073 | 49 642 621 | 46 056 457 | 195 |
| 2016 | 57 344 774 | 15 385 328 | 21 241 846 | 12 088 356 | 41 391 138 | 32 406 934 | 195 |
Statistics
Commercial networks and enterprises61 550 796 lei
8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARELBO PROD-COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1520 Rev. 2 (echivalent: 1520 Rev. 1, 1520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Descriere Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Cod CAEN principal | 15 Fabricarea încălțămintei |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Suceava , domeniul 1520: Prelucrarea și conservarea peștelui și a produselor din pește
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARELBO PROD-COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARELBO PROD-COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARELBO PROD-COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.126.846 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 74.371.118 |
| Stocuri | 60.386.826 |
| Creante | 12.154.760 |
| Casa si conturi la banci | 1.829.532 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.054.527 |
| DATORII | 36.339.191 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.213.300 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 61.550.796 |
| VENITURI TOTALE | 103.243.287 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.460.594 |
| Profitul brut | 3.782.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.238.949 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 177 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.891.715 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.545.860 |
| Stocuri | 57.557.621 |
| Creante | 9.737.860 |
| Casa si conturi la banci | 2.250.379 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 570.000 |
| DATORII | 34.033.223 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.974.352 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.896.444 |
| VENITURI TOTALE | 96.592.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.145.738 |
| Profitul brut | 5.446.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.742.610 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 176 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.461.776 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.413.655 |
| Stocuri | 50.361.622 |
| Creante | 9.755.844 |
| Casa si conturi la banci | 1.296.189 |
| DATORII | 29.643.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.231.742 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.215.315 |
| VENITURI TOTALE | 92.228.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.944.569 |
| Profitul brut | 10.283.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.920.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.256.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.304.039 |
| Stocuri | 43.413.596 |
| Creante | 13.170.041 |
| Casa si conturi la banci | 1.720.402 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 68.008 |
| DATORII | 19.556.452 |
| VENITURI IN AVANS | 52.663 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.019.841 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.973.086 |
| VENITURI TOTALE | 87.798.321 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.895.482 |
| Profitul brut | 2.902.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.525.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.226.096 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.427.082 |
| Stocuri | 45.170.821 |
| Creante | 14.957.036 |
| Casa si conturi la banci | 1.299.225 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.422 |
| DATORII | 21.195.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.494.425 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.985.424 |
| VENITURI TOTALE | 71.525.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.500.717 |
| Profitul brut | 4.024.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.559.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 187 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.518.443 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.692.725 |
| Stocuri | 39.465.818 |
| Creante | 15.536.997 |
| Casa si conturi la banci | 1.689.910 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.857 |
| DATORII | 14.397.851 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.946.174 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 56.661.225 |
| VENITURI TOTALE | 92.980.664 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.099.480 |
| Profitul brut | 11.881.184 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.163.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 190 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.442.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.876.270 |
| Stocuri | 36.015.988 |
| Creante | 16.301.080 |
| Casa si conturi la banci | 3.559.202 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.300 |
| DATORII | 16.567.630 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.753.151 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.616.902 |
| VENITURI TOTALE | 96.916.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.676.080 |
| Profitul brut | 13.240.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.316.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 195 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.255.073 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.642.621 |
| Stocuri | 33.750.299 |
| Creante | 13.793.365 |
| Casa si conturi la banci | 2.098.957 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.227 |
| DATORII | 18.844.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.056.457 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.729.783 |
| VENITURI TOTALE | 97.058.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.027.640 |
| Profitul brut | 16.031.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.649.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 195 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.088.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.391.138 |
| Stocuri | 28.426.338 |
| Creante | 10.333.400 |
| Casa si conturi la banci | 2.631.400 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 169.286 |
| DATORII | 21.241.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.406.934 |
| Capital subscris varsat | 7.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.344.774 |
| VENITURI TOTALE | 93.886.085 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.990.793 |
| Profitul brut | 17.895.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.385.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 195 |