MEDISPROF SRL
| Denumire | MEDISPROF SRL |
| CUI | 15190728 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000296129 |
| EUID | ROONRC.J2003000296129 |
| CAEN | 8621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-02-06 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UDREA CAROLINA-ILEANA | - | România |
| UDREA ANGHEL-ADRIAN | - | România |
| UDREA ȘERBAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 46 380 771 | 3 698 274 | 34 380 894 | 16 557 306 | 44 218 895 | 13 697 511 | 107 |
| 2023 | 40 780 039 | 775 903 | 38 748 063 | 19 595 084 | 46 874 764 | 9 999 236 | 103 |
| 2022 | 37 059 842 | 8 614 987 | 42 917 855 | 16 516 053 | 55 554 355 | 9 223 334 | 93 |
| 2021 | 32 114 735 | 2 118 553 | 34 739 095 | 20 014 739 | 40 625 405 | 4 499 347 | 83 |
| 2020 | 21 897 643 | -3 070 253 | 31 437 405 | 23 133 748 | 30 578 795 | 2 380 793 | 74 |
| 2019 | 16 375 498 | 2 441 308 | 24 667 749 | 22 366 751 | 30 059 539 | 5 451 047 | 66 |
| 2018 | 8 024 895 | -2 722 741 | 18 297 613 | 22 647 300 | 19 458 350 | 3 009 739 | 59 |
| 2017 | 8 401 323 | 887 746 | 8 056 975 | 4 582 994 | 26 689 766 | 5 732 480 | 37 |
| 2016 | 9 096 584 | 1 992 020 | 4 031 089 | 1 202 279 | 10 595 531 | 4 844 734 | 32 |
Statistics
Commercial networks and enterprises46 380 771 lei
14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEDISPROF SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8621 Rev. 2 (echivalent: 8621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală generală |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală generală |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală generală |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 8621: Activități de asistență medicală generală
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEDISPROF SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEDISPROF SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEDISPROF SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.557.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.218.895 |
| Stocuri | 8.327.173 |
| Creante | 35.436.006 |
| Casa si conturi la banci | 455.716 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 255.654 |
| DATORII | 34.380.894 |
| VENITURI IN AVANS | 12.953.450 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.697.511 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 46.380.771 |
| VENITURI TOTALE | 114.317.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.268.742 |
| Profitul brut | 4.048.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.698.274 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.595.084 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.874.764 |
| Stocuri | 10.453.047 |
| Creante | 35.731.763 |
| Casa si conturi la banci | 689.954 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 376.526 |
| DATORII | 38.748.063 |
| VENITURI IN AVANS | 18.099.075 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.999.236 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 40.780.039 |
| VENITURI TOTALE | 109.989.271 |
| CHELTUIELI TOTALE | 109.197.056 |
| Profitul brut | 792.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 775.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.516.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.554.355 |
| Stocuri | 10.926.451 |
| Creante | 43.782.134 |
| Casa si conturi la banci | 845.770 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 535.897 |
| DATORII | 42.917.855 |
| VENITURI IN AVANS | 20.465.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.223.334 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 37.059.842 |
| VENITURI TOTALE | 113.313.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.495.469 |
| Profitul brut | 9.817.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.614.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.014.739 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.625.405 |
| Stocuri | 9.602.663 |
| Creante | 29.051.062 |
| Casa si conturi la banci | 1.971.680 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 618.269 |
| DATORII | 34.739.095 |
| VENITURI IN AVANS | 22.019.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.499.347 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 32.114.735 |
| VENITURI TOTALE | 86.759.856 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.641.303 |
| Profitul brut | 2.118.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.118.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.133.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.578.795 |
| Stocuri | 5.789.823 |
| Creante | 21.821.655 |
| Casa si conturi la banci | 2.967.317 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 739.140 |
| DATORII | 31.437.405 |
| VENITURI IN AVANS | 20.633.485 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.380.793 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 21.897.643 |
| VENITURI TOTALE | 59.135.995 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.206.248 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.070.253 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.070.253 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.366.751 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.059.539 |
| Stocuri | 6.300.466 |
| Creante | 23.320.192 |
| Casa si conturi la banci | 438.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 658.112 |
| DATORII | 24.667.749 |
| VENITURI IN AVANS | 22.965.606 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.451.047 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 16.375.498 |
| VENITURI TOTALE | 39.607.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.165.768 |
| Profitul brut | 2.441.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.441.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.647.300 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.458.350 |
| Stocuri | 4.492.751 |
| Creante | 14.945.480 |
| Casa si conturi la banci | 20.119 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 709.869 |
| DATORII | 18.297.613 |
| VENITURI IN AVANS | 21.508.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.009.739 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 8.024.895 |
| VENITURI TOTALE | 22.686.473 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.409.214 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.722.741 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.722.741 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.582.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.689.766 |
| Stocuri | 3.004.052 |
| Creante | 23.116.611 |
| Casa si conturi la banci | 569.103 |
| DATORII | 8.056.975 |
| VENITURI IN AVANS | 17.483.305 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.732.480 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 8.401.323 |
| VENITURI TOTALE | 17.334.017 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.446.271 |
| Profitul brut | 887.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 887.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.202.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.595.531 |
| Stocuri | 2.986.222 |
| Creante | 6.150.630 |
| Casa si conturi la banci | 1.458.679 |
| DATORII | 4.031.089 |
| VENITURI IN AVANS | 2.921.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.844.734 |
| Capital subscris varsat | 620 |
| Cifra de afaceri neta | 9.096.584 |
| VENITURI TOTALE | 17.954.197 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.620.870 |
| Profitul brut | 2.333.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.992.020 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |