TIN EXPERT CONSTRUCT SRL
| Denumire | TIN EXPERT CONSTRUCT SRL |
| CUI | 36138595 |
| Nr. Reg. Com. | J06/472/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016000472062 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-05-27 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GIRIGAN IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 866 734 | 3 491 396 | 25 088 572 | — | — | — | 36 |
| 2024 | 32 515 498 | 3 503 025 | 21 315 902 | 4 783 765 | 21 840 787 | 5 308 650 | 24 |
| 2023 | 20 418 092 | 1 254 891 | 9 936 925 | 1 053 836 | 10 710 313 | 1 827 224 | 15 |
| 2022 | 8 178 583 | 461 488 | 2 435 970 | 653 092 | 2 355 211 | 572 333 | 8 |
| 2021 | 101 588 | -93 579 | 863 | — | — | — | 2 |
| 2020 | 142 518 | 60 067 | 17 985 | — | — | — | 2 |
| 2019 | 223 828 | 147 121 | 3 977 | — | — | — | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 866 734 lei
47%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TIN EXPERT CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TIN EXPERT CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TIN EXPERT CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TIN EXPERT CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.783.765 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.840.787 |
| Stocuri | 21.328 |
| Creante | 15.739.697 |
| Casa si conturi la banci | 6.079.762 |
| DATORII | 21.315.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.308.650 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 32.515.498 |
| VENITURI TOTALE | 32.525.556 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.635.980 |
| Profitul brut | 3.889.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.503.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.053.836 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.710.313 |
| Stocuri | 518.037 |
| Creante | 8.541.230 |
| Casa si conturi la banci | 1.651.046 |
| DATORII | 9.936.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.827.224 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.418.092 |
| VENITURI TOTALE | 19.688.919 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.193.401 |
| Profitul brut | 1.495.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.254.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 653.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.355.211 |
| Stocuri | 732.284 |
| Creante | 992.057 |
| Casa si conturi la banci | 630.870 |
| DATORII | 2.435.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 572.333 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.178.583 |
| VENITURI TOTALE | 8.909.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.336.703 |
| Profitul brut | 573.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 461.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| Active circulante | 111.708 |
| Creante | 7.742 |
| Disponibilitati | 103.966 |
| Datorii | 863 |
| Capitaluri proprii | 110.845 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 101.588 |
| Venituri totale | 101.588 |
| Cheltuieli totale | 194.273 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 92.685 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 93.579 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 222.409 |
| Creante | 9.682 |
| Disponibilitati | 212.727 |
| Datorii | 17.985 |
| Capitaluri proprii | 204.424 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 142.518 |
| Venituri totale | 142.518 |
| Cheltuieli totale | 81.100 |
| Profit brut | 61.418 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.067 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 148.334 |
| Creante | 12.434 |
| Disponibilitati | 135.900 |
| Datorii | 3.977 |
| Capitaluri proprii | 144.357 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 223.828 |
| Venituri totale | 223.828 |
| Cheltuieli totale | 74.469 |
| Profit brut | 149.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 147.121 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 20 |
| Disponibilitati | 20 |
| Datorii | 2.784 |
| Capitaluri proprii | -2.764 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 16.182 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.182 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.182 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 13.417 |
| Disponibilitati | 13.417 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 13.417 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.600 |
| Venituri totale | 37.600 |
| Cheltuieli totale | 17.878 |
| Profit brut | 19.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 96 |
| Disponibilitati | 96 |
| Datorii | 5.273 |
| Capitaluri proprii | -5.177 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 14.000 |
| Venituri totale | 14.000 |
| Cheltuieli totale | 19.097 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.097 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.377 |
| Nr. salariati | 3 |